Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Şey sıkıntı geldi bana sadece. Bizim çocuk çok çabuk S seviye oldu. Ama bunu şu mutasyona uğramış karıncalar için falan yaptı diye düşünüyorum.
SS SSS var daha yolu çok. Ayrıca level atladıkça sonraki levele geçme hızı yani güçlenme hızı düşüyor. Benim derdim mesleğinin çok güçlü olması. Emrine diğer S leri aldı mı 4S bile alır bence. A seviye adam bile S seviyeye çıktı gölge olarak.

SS SSS var daha yolu çok. Ayrıca level atladıkça sonraki levele geçme hızı yani güçlenme hızı düşüyor. Benim derdim mesleğinin çok güçlü olması. Emrine diğer S leri aldı mı 4S bile alır bence. A seviye adam bile S seviyeye çıktı gölge olarak.
Diğer S seviyelerin meslekleri ile dengelenir o. Ama karakter fazla op Hem dps hem büyü hasarı var böyle bir hybrid build yok. Bir de set mevzusu var adam akıllı necro seti buldu mu bu adamı kimse tutamaz.

Serinin novelini okudum op olucak diye korkuyorsanız merak etmeyin ileride başka düşmanlar çıkıcak ana karakterden daha güçlü

Epikten guncele geldim gercekten fena sardi. Gamerdan daha aktif farklida olsa ikiside tadinda.
Serinin novelini okudum op olucak diye korkuyorsanız merak etmeyin ileride başka düşmanlar çıkıcak ana karakterden daha güçlü
Novel ne demek bilmiyorum ama orjinal guncel linkini atarsan mutesekkir olurum :).

Edit: Novelin ne oldugunu buldumda bu tur bana sıkıcı geliyor. Tamamlandimi geciyor tam anlamadim ama ingilizcesi 269 daydi. Oradaki kac bolum manga ediyor. Ustten bir bakmistim 65 mangada 50 li biseye benziyordu ama eger 269 a 269 sa gercekten guzel olacak. Umarim sapirttirmaz ilerki bolumlerde.

Son düzenleme:
Tam bugün güncele gelmiştim ki, 65.bölüm çıkmış. Onu da okuduğuma göre, bir haftalık bekleyişe başlayabilirim. :/
Kısaca değerlendirecek olursam:
Serinin çizimleri övüldüğü kadar varmış. Özellikle ilk bölümlerdeki tapınakta muazzam bir atmosfer hissi vardı. Seriyi okurken en çok keyif aldığım bölümler de onlardı diyebilirim. Özellikle Lord'un gülüşü falan efsaneydi. :flaugh:
Karakterin hızlı güçlenmesi konusunda endişe taşıyan bazı yorumlar görmüştüm. Bu konu beni fazla rahatsız etmedi. Seviye gelişimini güzel işlemişler bence. Sadece Kerberos'un yenilişi beni rahatsız etti. O zamanki seviyesiyle Kerberos'u yenmesi pek mantıklı gelmedi bana. Üstelik aralarındaki savaş çok hızlı geçiştirildi. Affedersiniz, kıçı b.klu bosslara daha fazla kare ayrılmıştı. Kısaca o dövüş beni tatmin etmedi.
Onun dışında İgris'in etkisi de çok çabuk söndü. Onun daha büyük işler yapmasını beklerdim.
Karakterimizin ölüm büyücüsü olması ise güzel düşünülmüş. Ne tür yaratıkları uyandıracağını falan düşünmek hoş oluyor.
Babasının, babası olduğunu tahmin etmek zor değildi. Çok ''kör göze parmak,'' yazılmış. Ancak o konunun ardında başka sırlar olduğu için -babası gerçekte kim, zindanda ne işi vardı, tam olarak güç seviyesi nedir vb.- bu hoş görülebilir bir durumdu.
Genel olarak beğendiğim bir seri oldu. Normalde günde 5-10 bölüm zor okuyan biriyim. 3 günde güncele geldim. Önerenlere teşekkür ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık