Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Çizimleri güzel olduğu için takip ediyorum seriyi. Bana görsel lazım. :(
Çizim kalitesi ve manhwa’nın ekledikleri olmasa 3/10’luk seri zaten özellikle manhwanın kaldığı yerden sonrası. Novel’da ayrıntı var ama boş ayrıntı. Novel’a baksan çok boş bi seri zaten. Bekle manhwa’yı oku.

novel’da hiçbir karakterin ne kullandığı, ne giydiği falan yok. Sadece ana karakterin ne kadar havalı olduğunu, herkesin nasıl ağzı açık baktığını paragraf paragraf anlatan saçma bi novel.

Power fantasy serisi. Doğal olarak görseller daha çok zevk verir. Karakter derinliği, hikaye anlatımı falan yoksa novel okumanın anlamı yok.

Novelin sonu leş tier. Hiç bulaşma reyix
Aklımdan bile geçirmiyorum. Novel okumam için gerçekten kaliteli olması lazım. Şimdiye kadar böyle bir seriye rastlamadım.
Çizim kalitesi ve manhwa’nın ekledikleri olmasa 3/10’luk seri zaten özellikle manhwanın kaldığı yerden sonrası. Novel’da ayrıntı var ama boş ayrıntı. Novel’a baksan çok boş bi seri zaten. Bekle manhwa’yı oku.

novel’da hiçbir karakterin ne kullandığı, ne giydiği falan yok. Sadece ana karakterin ne kadar havalı olduğunu, herkesin nasıl ağzı açık baktığını paragraf paragraf anlatan saçma bi novel.

Power fantasy serisi. Doğal olarak görseller daha çok zevk verir. Karakter derinliği, hikaye anlatımı falan yoksa novel okumanın anlamı yok.
Seriden başından beri beklentim buydu zaten. Fazlasını beklemedim. Dediğin gibi, noveli okunmaz. Manga devam ederse okurum.

Noveli sonuna kadar okuyanlar baksın bir sorum olacaktı

Arkadaşlar novelin sonunda bizim MC nin babasımı ölüyor bizimki her düşmanın işini bitirip sonra sarışın kız ile evlenip cocukları oluyor ve hikaye böyle sonlanıyormu?

( webtoonu okurken yorumlarda görmüştümde)

Noveli sonuna kadar okuyanlar baksın bir sorum olacaktı

Arkadaşlar novelin sonunda bizim MC nin babasımı ölüyor bizimki her düşmanın işini bitirip sonra sarışın kız ile evlenip cocukları oluyor ve hikaye böyle sonlanıyormu?

( webtoonu okurken yorumlarda görmüştümde)
Babası ölmüştü de geri geliyor sonra.

Son savaşta dünyanın büyük bi kısmı yok oluyor. Mc’nin babası, koredeki dede falan ölüyor. Daha manhwa’da görülmemiş başka sevdiği birkaç kişi de ölüyor.
Baş kötüyü indirince “rulers” denen ve iyi sayılabilecek taraf geliyor ve düşman ordusunu temizlemeye başlıyor. Ama mc onlardan zamanı geri sarmaya yarayan bi itemi kullanmalarını istiyor (uzun zaman önce bahsedilmişti. Dünya için defalarca kullanmışlar. Uzun hikaye).

mc 10 yıl önceye gidiyor ve tek başına canavarların boyutuna gidip orda 27 yılda herşeyi temizliyor (dünyada 2 yıl geçiyor). Dünyaya hiç canavarlar gelmiyor mc sayesinde ama kimse kahramanlığından haberdar değil.

Bu yeni hayatında sarışın kızı ve şu zengin çocuğu buluyor. Kendisi sarışınla evleniyor çocuğu da kendi kız kardeşiyle evlendiriyor.

eski hayatında yakın olduğu insanlar hatırlayabiliyor mc’yi. Koredeki dede ölünce yerine geçen gözlüklü adam hatırladı(çok yakın arkadaş olmuşlardı). Sarışın kız da hatırladı. Zengin çocuğu bilmiyorum.

mc dünyayı terk etmeyip orda yaşamak istediği için onun gücünü hissedip başka dünyalardan aşırı güçlü canavarlar geliyor bazen ve mc dünyayı onlardan koruyor insanlara belli etmeden. Birgün oğlu yerini doldurabilir diye oğlunu arada bi test ediyor ama hazır olmadığını görünce hafızasını siliyor.

Aklımdan bile geçirmiyorum. Novel okumam için gerçekten kaliteli olması lazım. Şimdiye kadar böyle bir seriye rastlamadım.

Seriden başından beri beklentim buydu zaten. Fazlasını beklemedim. Dediğin gibi, noveli okunmaz. Manga devam ederse okurum.
O kadar da kötü değiller aslında.....
Çerçöp çin/kore novelleri > dostoyevski.........

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık