Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] Solo Leveling (Spoiler)

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda DenizinŞövalyesi tarafından 29 Mar 2019 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Mesaj Sayısı 1,463
    Üyelik Tarihi16 Şub 2017

Genel Bilgiler

Japonca: 나 혼자만 레벨업
    Yazar & Çizer: Sung-Lag Jank
    Yayınlanma Tarihi: 2018
    Kategoriler: Aksiyon, Macera, Shounen, Webtoon

Tanıtım

On yıl önce gerçek dünyayı canavarların dünyasına bağlayan "geçit" açıldıktan sonra, insanlar canavarları avlamaya başladılar. Canavarları avlayan insanlara "Avcı" dendi. Ancak tüm avcılar güçlü değildi. E-seviye bir avcı olan Sung Jin-Woo, en düşük seviyeli zindanlarda hayatını riske atarak geçimini sağlamaya çalışıyor. "Dünyanın En Güçsüz Avcısı" olarak görülen Sung Jin-Woo, D-seviye bir zindanın içinde en zorlu seviyeye sahip gizli bir zindana rastladıktan sonra tuhaf bir güç elde etti. Bu güç, sadece kendisinin görebildiği bir görev ekranı ve onun sayesinde seviye atlayabiliyor. En güçsüz avcıdan S-seviye bir avcıya evrilme!

2. Veritas Üye

Veritas (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,884
    Üyelik Tarihi14 Kas 2009
    Çizimler renkli ve güzel, hikaye iyi, aksiyon sağlam. Gidişat süreci için ayrı bir tam puan veriyorum çünkü ne çok yavaş ne çok hızlı ilerlemesine rağmen karakterin geçtiği her aşamayı görüyoruz.
    Kesinlikle tavsiye ederim.

3. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,954
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Şey sıkıntı geldi bana sadece. Bizim çocuk çok çabuk S seviye oldu. Ama bunu şu mutasyona uğramış karıncalar için falan yaptı diye düşünüyorum.

4. deus ex machina l'appel du vide

deus ex machina (l'appel du vide)
    Mesaj Sayısı 461
    Üyelik Tarihi13 Ağu 2012
    8/10 bence

s seviyesi de kendi arasında s / s+ / s++ gibi seviyelere ayrılıyor
    daha babası felan gelecek bu arkadaşın :D

5. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,954
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Babasını gördüm ya :D Manyak herifin o olayı garip gelmişti zaten. Gerçi en son 62. bölümü okumuştum ben son 2 bölümde ne oldu bilmiyorum :D

S seviye meselesi dediğin gibi de işte çok hızlı gelişiyor. Onları olması da çok sürmez. İşte kendi ağzından söylediği cümle kurtarıyor durumu biraz "Seviye atladıkça gelişmek zorlaşıyor". Ama o tarz güçlenme durumları içinde buff, debuff durumları güzel olur. Ben potansiyeli olacağını düşünüyorum bu serinin.

Son düzenleme: 29 Mar 2019
  6. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 17,355
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Çizimler güzel. Güç faktörleri hoşuma gitti. Hikaye şu an için tam kendini belli etmese de gizemi sürüklüyor. Çocuğun gelişimi güzel lanse ediliyor. Çizimler sağlam. Sayfa sayısı muazzam. Her türlü okunabilecek bir seri.

7. Res Üye

Res (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,868
    Üyelik Tarihi26 Oca 2012
    Bu aralar favorim. Çizimleri çok güzel. Aksiyon olsun gerisi önemli değil diyenlere tavsiye ederim. Tek eksisi ana karakter çok çabuk güçleniyor.

8. kekomancer (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,263
    Üyelik Tarihi18 Ağu 2016
    20 bölüm kadar birikmiş.Sanırım okuma vakti gelmiş:D
    Fena değildir. Tavsiye ederim.

9. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 8,112
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Gamer ve LMS vari bir şey

Mükemmel bi seri. Çizimler efsane. Morianin meyve gücü var adamda :D Igris güzel

10. First Son of the Sea Jinbei > Zoro

First Son of the Sea (Jinbei > Zoro)
    Mesaj Sayısı 674
    Üyelik Tarihi28 Nis 2017
    Seul station necromancer noveline benziyo.Bunu beğenenler onu da okuyabilir.Ortak yanları çok.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık