Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Smoker

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 213 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    233
Dragonla ilgili Dragon dünyadaki en tehlikeli adam olarak geçiyo smoker için iyi dedikte okadar da demedik :D:D

Bu arada
Sözünede :
MANGA OKUMAYAN BAKMASIN
G 5 için tayin istemişti Aokijiden Oda herkezin gitmek istediği biyer değil demişti orası için G5 e gidicek ama tam olarak amacı ne anlamadım
Ne için olacak Luffy için. Sırf Luffy'nin peşinden gitmek için Grand Line'a girmedi mi. Taktı bir kere Luffy'e. Şu Luffy de hakiyi kullanmayı bi öğrense de ağzının payını verse :D

toptan teşekkürler smoker-san bugün bayaa bi karakter okudum:D smoker gerçekten de denizciler arasında sevilebilecek ender adamlardan biridir

smoker de şöyle birşey olabilir. her zman beyaz duman ile saldırılarını yapıyordu. bu saldırıda rakibe zarar verme olayı pek yoktu. duman rengini koyultmayı becerebilirse. zehirli dumam gibi birşeyler çıkaryabilir. meyvesinin saldırı güçü de ortaya çıkmış olur. beyaz avcı olur bize kara avcı. herzaman için kara duman daha tehlikeli durur. kesin bu 2 yıl içerisinde dumana daha hakim olmuştur.

bencede smoker bizim gördüğümüz sürede gücünü sadece yakalama amaçlı geliştirmiş, logia formun hakkını en az veren karakterlerden biri bence ama karizmasından kazanıyor yinede :D... ilerde daha güçlü olacaktır, luffy i takip ederse belki bedava terfilerle vice-amiral bile olabilir :D

Haberlerini sık sık duymak istediğim karakter.Luffy ile çarpışmalarını dört gözle bekliyorum.Roger-Garp kapışmalarını aratmayacak düzeyde vs ler olması temennimiz.
Teşekkürler Smoker,eline sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık