Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Smoker

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 213 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    233
Eline sağlık çok iyi olmuş yine :good: devamında kolay gelsin sana

Smokerı ilk çıktığından beri severim üstlerine resti çekip küfredince yürü be diyesim gelmişti :p:D sevgim katlandı.Ayrıca kairosekiyi silah olarak kullanmayı aklına getirebilecek ender karakterlerden başka kimde var öyle hatırlamıyorum valla.Adam rahat rahat istediğini yapabilmek için (koltuk sevdasına değil) hırs yaptı amiral olacak yakında bence

Eline sağlık çok iyi olmuş yine :good: devamında kolay gelsin sana

Smokerı ilk çıktığından beri severim üstlerine resti çekip küfredince yürü be diyesim gelmişti :p:D sevgim katlandı.Ayrıca kairosekiyi silah olarak kullanmayı aklına getirebilecek ender karakterlerden başka kimde var öyle hatırlamıyorum valla.Adam rahat rahat istediğini yapabilmek için (koltuk sevdasına değil) hırs yaptı amiral olacak yakında bence
Terfide gözü yok...

Rüzgar dumanı dağıtabilir ama Smoker kendi dumanını kontrol edebildiği için tekrar toplayamazmı?Bu arda Flood yapmışsın 3 kere.Brook ossan görmesin =)
Smoker'ın dumanı normal bir duman değil rüzgarla dağılacağını sanmam..bu arada ne yapmışım.. anlamadım??

güzel paylaşım bende smokeri severim süper bi fizik gücü vardır ve yaşlı görünsede 20 li yaşlarda yada 32 en fazla 35 yaşındadır yani yaşlı biri değil ama o sopası çok etkili
baba adam sonuçta....

en Sevdiğim Logia türü meyvesinin sahibi Smoker. hem Luffy yenen Denizcilerden biriymiş. Ve Logia Türü Meyve kullanıyor. neden onun rütbesi yüksek değilki
biraz itaatsiz....

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık