Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizce Wano Arkı'ndaki En Saçma Şeyler Nelerdir?

Evet arkadaşlar böyle bir konu açmak istedim.Sizlerden Wano Arc'ı boyunca seride en saçma bulduğunuz şeyi söylemenizi istiyorum.Mesale benim bu arcta gördüğüm en büyük saçmalık Gol D. Roger'ın ödülünün, Beyazsakal'dan 500,000,000 Milyon Beri fazla olmasıydı.Neden diyecek olursanız?

Roger, Korsanlar Kralı ünvanını almasaydı eğer ödülü Beyazsakal'dan düşük olacaktı.(En azından ben öyle düşünüyorum)

Eee şimdi One Piece serisinin en efsanevi adamı için böyle birşeyi tartışıyor olmamız bile benim için seride büyük bir saçmalıktır.

Sizde nedenleriyle birlikte Wano Arc'ına kadar en saçma bulduğunuz şeyi yazabilirsiniz.

Roger, Korsanlar Kralı ünvanını almasaydı eğer ödülü Beyazsakal'dan düşük olacaktı.(En azından ben öyle düşünüyorum)
Beyazsakal Roger'dan 20 yıl daha fazla yaşadı. İkisinin de son ödüllerini gördük diye hatırlıyorum. 20 yıl önceki ödüllerini mi gördük yoksa ?

Kaidonun oğlunun kız çıkması, hakkında sayfalarca yazı yazdım tüm ihtimalleri sıraladım ama Oda bana nispet yapar gibi, bulunması için müge aplaya ihbar ettiğimiz kayıp oğlan kız çıktı.
İşin tuhafı Kaido olayla ilgili henüz hiçbir bir açıklama yapmadı.

Bu yüzden Yamatonun çatıya çıkmasını, bu saçmalığa bir son vermesi bekliyoruz.

Beyazsakal Roger'dan 20 yıl daha fazla yaşadı. İkisinin de son ödüllerini gördük diye hatırlıyorum. 20 yıl önceki ödüllerini mi gördük yoksa ?
Yine de mantıklı mı?

Şöyle düşün bir adam var herşeyin sahibi ama 50 yaşında, bir başka adam var 70 yaşında daha fazla iş yapmış olsun ancak yine de herşeyin sahibi olamasın.

Yani Beyazsakal 20 yıl fazla yaşamasına rağmen Roger gibi One Piece'e sahip olsaydı dediğine katılırdım. Roger, 20 yıl daha az yaşamasına rağmen Beyazsakal'dan daha fazla iş yaptı.

Yani daha fazla iş yapması nitelik bakımdan Roger'dan daha iyi şeyler başardığı anlamına gelmiyor.Adam One Piece'i bulmuş nitelik olarak herkesden daha fazla iş yapmıştır bence.

Nitelik ile nicelik farklı şeylerdir.

Beyazsakal nicelik(sayısal) olarak daha fazla iş yapabilir ama nitelik olarak Roger'dan daha fazla iş yapamaz.Adam One Piece'i bulmuş.

Sonuç olarak Roger'ın ödülü daha yüksek olmalıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık