Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[İnceleme] Sizce Nasıl

'Amv' forumunda Kuina tarafından 24 Ağu 2017 tarihinde açılan konu

1. Kuina Tarih Bağımlısı

Kuina (Tarih Bağımlısı)
    Mesaj Sayısı 101
    Üyelik Tarihi13 May 2017

Umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum

2. justahuman (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,265
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Eline sağlık. Konu Marineford sanırım. Savaş sahnelerinden çok Ace, Luffy, WB arasında ki bağı anlatan sahnelerle birlikte Ace'in ölümünü anlatsaydın daha güzel olurdu bence ama gayet güzel eline sağlık.

3. Kuina Tarih Bağımlısı

Kuina (Tarih Bağımlısı)
    Mesaj Sayısı 101
    Üyelik Tarihi13 May 2017
    Yorumun için sağol önüme ne gelirse onu kullandım ...

4. çiköfte macera ise büyük bir ibadettir.

çiköfte (macera ise büyük bir ibadettir.)
    Mesaj Sayısı 863
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Emeğine sağlık Kuina, tüm amvlerini daha yeni izleyebildim. Hepsini arka arkaya izleyince, kendini geliştirdiğin çok net anlaşılıyor. :)

Görüntü kaliten çok iyi; ses, sahne geçişlerin vs. deneyimledikçe daha iyi olacaktır. Esas tavsiyem ise videolarını hikayeleştirmen. O zaman çok daha vurucu ve izlenirliği yüksek ürünler ortaya koyabilirsin.

5. Kuina Tarih Bağımlısı

Kuina (Tarih Bağımlısı)
    Mesaj Sayısı 101
    Üyelik Tarihi13 May 2017
    Farkındayım her başladığıma bir hikaye çıkarıcam diyorum sonra ipin ucu kaçınca elde bir şey kalmıyor...:hmm:

6. çiköfte macera ise büyük bir ibadettir.

Mesaj Sayısı 863
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Kurguya başlamadan, ne anlatmak istediğini detaylandır. şarkının ritmine, vurucu kısımlarına göre kafandakileri böl,sınıfla; sahnelerini olabildiğince seç. Zamanla alışırsın sistemine, su akar yolunu bulur.

7. Kuina Tarih Bağımlısı

Kuina (Tarih Bağımlısı)
    Mesaj Sayısı 101
    Üyelik Tarihi13 May 2017
    Yazıyorum arada hangi sahne hangi ara girecek diye ama bir yerden kopukluk oluyor içime sinmiyor ...

8. çiköfte macera ise büyük bir ibadettir.

Mesaj Sayısı 863
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    O dediğimiz gibi, amv'ne sağlam bir hikaye, ana tema yüklemediğin için oluyordur. :) Sahneler deryasında boğuluyorsundur haklı olarak. Fikir aşamasına zaman ayırıp, kafa yorarsan gerisi çorap söküğü kadar olmasa da gelir illaki. Teknik konular çözülür, gelişilir zaten.

Bir asmv vardı, sonunda Rogerın 'ölmeyeceğim dostum' dediği. Bir kere izledim, sonrasında bulamadım tekrar. Onun hikayeyi ortaya koyuşu inanılmazdı mesela.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık