Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Pinokyo gibi hikayelerde karanlık olaylar hiç hoşuma gitmiyor.Kitabı vardı bende Pinokyo'yu asıyorlardı falan öyle olmaz inşallah.
pinokyoyu asmaları dönemsel olarak düşünürsen normal. o zamanki kafaların içine girmen korkularıyla yüzleşmen lazım. cadı yakmaktan bi farkı yok, cahiliyeti çok iyi resmediyor bence bu karanlık olaylar.

pinokyoyu asmaları dönemsel olarak düşünürsen normal. o zamanki kafaların içine girmen korkularıyla yüzleşmen lazım. cadı yakmaktan bi farkı yok, cahiliyeti çok iyi resmediyor bence bu karanlık olaylar.
Ama o kitap baya karanlıktı ya.Şimdi açtım baktım Pinokyo gece yolda dolaşırken kendisine iki adam saldırıyor birinin elini ısırarak koparıyor.O kadar karanlık bana fazla.Ama senin düşüncenede kesinlikle hak veriyorum

Ama o kitap baya karanlıktı ya.Şimdi açtım baktım Pinokyo gece yolda dolaşırken kendisine iki adam saldırıyor birinin elini ısırarak koparıyor.O kadar karanlık bana fazla.Ama senin düşüncenede kesinlikle hak veriyorum
Baya karanlık kelimesini okuduktan sonra iki adam kısmına geldiğim de adamlar pinokyo ya tecavüz edecek diye aklımdan geçirdim parmak koparması iyi olmuş yada belki de parmak yerine başka birşeyi de kast ediyor olabilir.:D:D:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık