Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Monsterverse filmlerine el atasım var ama ondan önce kült serileri izlemek istiyorum. Fakat aşırı fazla film olduğu için çekiniyorum da.

Godzilla:
Gidora(adını hatirlayamadım) efsanevi yaratığın yenilemeye sahip olması onu ölümsüz yapmaz mıydı? Yani Godzilla tarafından tamamiyla yenilmesi cok kafada soru isareti birakiyor?
Izleyenler bir cevaplarsa sevinirim.

Godzilla:
Gidora(adını hatirlayamadım) efsanevi yaratığın yenilemeye sahip olması onu ölümsüz yapmaz mıydı? Yani Godzilla tarafından tamamiyla yenilmesi cok kafada soru isareti birakiyor?
Izleyenler bir cevaplarsa sevinirim.
Öldüğünü sanıyorsan, yanılıyorsun. Godzilla ve Ghidorah, Shanks ve Teach gibidir. Sürekli kavga ederler.

Öldüğünü sanıyorsan, yanılıyorsun. Godzilla ve Ghidorah, Shanks ve Teach gibidir. Sürekli kavga ederler.
Tesekkurler.
Bir sey daha soracagim:
Gidora'ya özel bir yenileme olması hakkında bir bilgi varmı? Efsanevi bir yaratık olduğu için mi böyle?
He birde hukumetin attigi fuze niye onu etkilemedi de sadece Godzilla'yi etkiledi?

Tesekkurler.
Bir sey daha soracagim:
Gidora'ya özel bir yenileme olması hakkında bir bilgi varmı? Efsanevi bir yaratık olduğu için mi böyle?
He birde hukumetin attigi fuze niye onu etkilemedi de sadece Godzilla'yi etkiledi?
Ghidorah dünya kökenli bir yaratık değil. Uzaydan gelmiş çok önceleri. Uzaydan geldiği için oksijene ihtiyaç duymuyor, ama Godzilla duyuyor. Bu yüzden bombadan bizimki etkilendi sadece. Bu bomba yüzünden Destoroyah diye bir canavar oluşuyor. Godzilla'nın asıl baş düşmanı oluyor kendisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık