Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sinema Dünyası Sohbet, Haber Ve Tartışma

'Dizi - Film Sohbet' forumunda Solid Snake tarafından 3 Ağu 2014 tarihinde açılan konu

1. ch3rl0b11n (Im)
    Mesaj Sayısı 6,112
    Üyelik Tarihi23 Nis 2012
    Nasıl ya. 2 verilecek kadar nesi kötü bu filmin?
    Gayet normal düzeyde bir Disney SW filmiydi. Konu fena değil, işlenişi de öyle. Efektler, karakterler, lore uyumu vs. bu nası film be diyecrğim bir şey yok. Ben mi bir şey kaçırıyorum yoksa sen de kişisel beklentileri karşılanmamış bir fan mısın?

Berbatlığı bazı yanlarında. O kadar başarılı efekti, yönetmenliği, oyunculuğu vs ne yaparsın her beğenmediğin filme 1 versen?
    5 epey kötü film puanı. 5in altı dikkate bile alınmayacak filmler.

2. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,076
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    İzlemesen de olurmuş, benim yaptığım gibi.

3. ch3rl0b11n (Im)
    Mesaj Sayısı 6,112
    Üyelik Tarihi23 Nis 2012
    Çoğu keyifli çerezlikler zaten. İzle eğlen geç.

4. Uchiha Itachi carpe diem

Uchiha Itachi (carpe diem)
    Mesaj Sayısı 10,537
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Efekt vs önemsiz değil tabii ama ben son zamanlarda sadece kurgu ve oyunculuk açısından bakıyorum filmlere. Gerçi yeni film izlemek yerine çok sevdiğim film serilerini tekrar izliyorum. Çünkü özellikle bazı süper kahraman filmlerindeki efekt karmaşası ve bence kötü senaryo ve oyunculuklar çok sinirime dokunmaya başladı. Özellikle bakınız Dc filmleri. Resmen Gal Gadot haterına dönüştüm, rezalet bi oyuncu bence.

5. Gümüş Üye

Gümüş (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,456
    Üyelik Tarihi27 Ağu 2012
    Büyük kazanç. :good:

6. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 14,722
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Süper kahraman filmleri tam bir para tuzağına dönmüş sinema diyemiyorum.Eskiden de eğlencelik yaparlardı ama onda bile belli emek olduğu görülüyor.Şimdi ticari hareketle teknolojiye abanılmış durumda roman kitlesi varken fazla kasmalarına da gerek yok.Op animesi gibi işte sadece tek farkı efektlere teknolojiye çok para döküyor olmaları onun da katlarcasını geri alabiliyorlar gişede. Film önerelim yahu aynı serileri tekrar izleme.Tarihte on binlerce film varken tekrara sarmak bence büyük kayıp.

7. NiTian ErXing Alfaðir

NiTian ErXing (Alfaðir)
    Mesaj Sayısı 10,000
    Üyelik Tarihi1 Oca 2009
    2. filmden bahsediyorsa 5,5 az bile o filme. Ama ilk film güzeldi bence. 7-8 arası alır benden.
    İnşallah öyledir, eğer değilse hiç komik değil.
    Hacı filmde film namına hiçbir şey yok :D Tamamen basit bir intikam filminden farkı da yok. TV filmleri gibiydi tamamen. Film sana hiçbir şey vermiyor bırak 7'yi 1 bile zor şimdi düşününce :d

8. Uchiha Itachi carpe diem

Uchiha Itachi (carpe diem)
    Mesaj Sayısı 10,537
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Kesin izlemelisin dediğin 3 filmi de hele.

Belli seriler güzel oluyor ya defalarca da izlesen. Lotr, Matrix vs izlerken yine aynı zevkle izliyorum aslında.

9. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 14,722
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  10. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
    Mesaj Sayısı 6,691
    Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
    Battle Angel Alita efsane ötesi olmuş, imax gidin seyredin gençler. :)

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık