Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Çerlo berbata bile 5.5 vermiş. :)
2. filmden bahsediyorsa 5,5 az bile o filme. Ama ilk film güzeldi bence. 7-8 arası alır benden.
2 dir o 2. 7 bi yansıma
İnşallah öyledir, eğer değilse hiç komik değil.
Nasıl ya. 2 verilecek kadar nesi kötü bu filmin?
Gayet normal düzeyde bir Disney SW filmiydi. Konu fena değil, işlenişi de öyle. Efektler, karakterler, lore uyumu vs. bu nası film be diyecrğim bir şey yok. Ben mi bir şey kaçırıyorum yoksa sen de kişisel beklentileri karşılanmamış bir fan mısın?
Berbatlığı bazı yanlarında. O kadar başarılı efekti, yönetmenliği, oyunculuğu vs ne yaparsın her beğenmediğin filme 1 versen?
5 epey kötü film puanı. 5in altı dikkate bile alınmayacak filmler.
Hacı filmde film namına hiçbir şey yok :D Tamamen basit bir intikam filminden farkı da yok. TV filmleri gibiydi tamamen. Film sana hiçbir şey vermiyor bırak 7'yi 1 bile zor şimdi düşününce :d

Süper kahraman filmleri tam bir para tuzağına dönmüş sinema diyemiyorum.Eskiden de eğlencelik yaparlardı ama onda bile belli emek olduğu görülüyor.Şimdi ticari hareketle teknolojiye abanılmış durumda roman kitlesi varken fazla kasmalarına da gerek yok.Op animesi gibi işte sadece tek farkı efektlere teknolojiye çok para döküyor olmaları onun da katlarcasını geri alabiliyorlar gişede. Film önerelim yahu aynı serileri tekrar izleme.Tarihte on binlerce film varken tekrara sarmak bence büyük kayıp.
Kesin izlemelisin dediğin 3 filmi de hele.

Belli seriler güzel oluyor ya defalarca da izlesen. Lotr, Matrix vs izlerken yine aynı zevkle izliyorum aslında.

Bir Ayrılık, İyi Kötü Çirkin, Buğday, Ahlat Ağacı. TRT2'nin film listesi baya iyiye benziyor. Takip edilebilir.

Seriyi devam ettirmek yerine neden başa aldılar acaba? Son filmi çok güzel bir yerde bitmişti. Devamını da çok merak ediyordum. :/ Brad Dourif de yok. Bakalım nasıl olacak yeni film. :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık