Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Bürodan giriyorum şu anda uğraşamam seninle İsmail. :artiz: Verdiğim 17 lira sonunda konusuz bir film izledim zaten. Önceden söyleseydin konusuz filmi evde de izleyebilirdim. :(
Yahu siz ki Galaxy of the Guardians ekibisiniz, sözde gezegenler arası seyahet eden kullandıkları teknoloji aşmış, normal bir insanın hayal edemeyeceği gerçeklikler görmüş, evrenin sayılı güçlü adamlarıyla karşılaşmış ve karşılaşacak insanlarsınız. Ama Groot dışında hepsi filmde çöp gibi gözüktü. :S

Bunlar dünyaya gelseler Tony, Thor ve Hulk karakterleri 1v5 yapar bunlara. Böyle bir şey olabilir mi ya. :S Hiç ağırlıkları yoktu filmde. Hawkeye bile bir dövüşte yener Quill'i. :S

Edit: Space Gem HAYAL KIRIKLIĞI.

bu aralar oblivion ve uyumsuzu izledim ikiside senaryosu çok iyi yazılmış bilimkurgu filmleriydi tavsiye ederim
Oblivion ne anlatıyor kardeş? Ben hiçbir şey anlamadım o filmden. Oldu bittiye geldi.

Diğerlerinden farklı bir NBC filmiydi. Görüntü yönetmenliği zayıflamış, Kapadokya'nın eşsiz manzarasından hakkıyla yararlanılamamış. Karakterlere yoğunlaşılmış, diyaloglar ve alt metin kuvvetlendirilmiş. Yüzleri eskimiş oyuncularla çalışılması ve Demet Akbağ ile Nejat işler başta olmak üzere içlerinden bazılarının rollerinin haklarını veremeyişi atmosferi zedelemiş. Yine de genel olarak baktığımda Bir Zamanlar Anadolu'dan sonra en iyi NBC filmi diyebilirim ben.
röpörtajını okumuştum, kendisi de deniz kenarında çekmek istememiş, turistlerin de olduğu kapadokya da mecbur kalmış. Atların kullanılmasıda yöre yüzünden. Dediğin gibi karakter ve diyaloglar üzerinden giden bir film. Gökhan Tiryaki Türkiye'deki en iyi görüntü yönetmenidir, ama etkili olamamış pek.

@xCrowLey

Ahahahahahaha çizgiromanda güçlü mü la o 5'li? :D Filmde o kadar çöpler ki güçlü olabilecekleri aklıma bile gelmedi. :D

Şaklabanlıkla geçiyor film yahu, adam gezegeni yok edecek, başrol bunun karşısına geçip dans etmeye başlıyor, bir ara noluyor lan ne izliyorum ben diye düşünmeye başladım. O çekicin top mermisiyle parçalanması inanılmaz bir saçmalıktı zaten. Adama sıkıyorlar hiç hasar yok İnfinity Gem kaplı çekiç tuz buz oluyor. Ulan bu çekici yere vurunca o gezegen yok olmayacak mıydı, nasıl mermi gelince parçalanıyor? Son sahne selenadan araklanmış zaten, el ele tutuşup gezegeni kurtardınız bravo.:D

@xCrowLey

Ahahahahahaha çizgiromanda güçlü mü la o 5'li? :D Filmde o kadar çöpler ki güçlü olabilecekleri aklıma bile gelmedi. :D

Şaklabanlıkla geçiyor film yahu, adam gezegeni yok edecek, başrol bunun karşısına geçip dans etmeye başlıyor, bir ara noluyor lan ne izliyorum ben diye düşünmeye başladım. O çekicin top mermisiyle parçalanması inanılmaz bir saçmalıktı zaten. Adama sıkıyorlar hiç hasar yok İnfinity Gem kaplı çekiç tuz buz oluyor. Ulan bu çekici yere vurunca o gezegen yok olmayacak mıydı, nasıl mermi gelince parçalanıyor? Son sahne selenadan araklanmış zaten, el ele tutuşup gezegeni kurtardınız bravo.:D
İsmail'in çizgi romana göre yaptığı güç sıralaması.

=> Thor - Hulk - Drax - Iron Man - Groot - Gamora - Star-Lord - Captain America - Black Widow - Hawkeye...

Dedim ne oluyor? Bu nasıl iş? Hawkeye bile o ekibi tek alır la. :D Çizgi roman ile filmdeki karakterler çok alakasızdı. Ancak bu kadar güçsüz gösterilebilirlerdi.

İsmail'in çizgi romana göre yaptığı güç sıralaması.

=> Thor - Hulk - Drax - Iron Man - Groot - Gamora - Star-Lord - Captain America - Black Widow - Hawkeye...

Dedim ne oluyor? Bu nasıl iş? Hawkeye bile o ekibi tek alır la. :D Çizgi roman ile filmdeki karakterler çok alakasızdı. Ancak bu kadar güçsüz gösterilebilirlerdi.
Harbi alır Hawkeye 1 vs 5'te. :D Ben en çok Collector'a sinirlendim. Ulan Thor 2'de gösteriyorsun adamı, 1'i gitti 5'i kaldı dedirtiyorsun, bir bakıyoruz dandirik bir patlamaya adam ortadan kalkıyor. Marvel'in sitesinde adam hayvan gibi güçlü gösterilmiş, filmde çöpten farkı yok. :D
Yani o kadar zamandır aradığın taş ayağına gelmiş, o kadar güçlüsün, kalkıp kovalasana milleti, çok sinirlenmiştim hakikaten. :D

dandirik bir patlamaya adam ortadan kalkıyor
O dandirik patlamaya sebep olan şeyde gezegenleri yok edebilecek güçte olan Space Gem. Space Gem acayip pasifti filmde ben ona üzüldüm. Gezegen yok ettiği bir sahne gösteriyorsun, ama film içerisinde kullanıldığında anca binaları patlatıyor, birkaç taş parçası fırlatıyor etrafa, toz bulutu yapıyor.

Bir nesneyi abartıyorlar, abartıyorlar gezegenleri tek dokunuşta yok ettiğini söylüyorlar, ama kullanıma geldiğinde anca bina patlatsın. :S Olur mu öyle şey? :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık