Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

tomatoes'in 94 puanini kesinlikle haketmiyo son 30 dakikasi gerçkten sıkıcı onun dişinda güzel 6,5 7 lik bir film bence. After credits yok.
Before credits bile var; nasıl yok:D
DC dünyasıyla bağlantılı olduğu başında da sonunda da gösteriliyor.

94 puan çok yüksek; ama DC'severler için nolan'lı Batman hariç en iyi filmi diyebilirim. Güzel bir orijin filmi, IMAX'te izlenir:D

IMAX yok yaşadığım yerde. Sınama salonu bile üç tane var. Sözde Türkiye'nin en büyük on şehrinden biri. Bayburt'tan farkımız yok.

Ayrıca Wonder Woman seksiliği ile öne çıkan bir karakter olmamıştır hiçbir zaman. Çok güzel ve çekicidir, ama o kadar.
Çizimlerde hayli seksi çizmişler ama; Gal Canon Show'a, Jimmy Fallon'a falan çıktığında göğüslerim küçük diye hayli eleştiri alıyorum diye açıklama tapmıştı.

Sinema salonları konusu öyle ya. Gerçi şimdi baktım da hiçbiryerde IMAX olarak verilmiyor bu film:(

İstanbul'da 3 salon var; en yakınları İstinye park ya da Akasya Avm.

Ben bu defa IMAX'e gitmeye üşenmiştim; hiç bakmamıştım da; en yakın cinemaximum'a gittim. Filmin karanlık sahnelerinde 3D teknolojisini çıkarana iyi sövdüm.

Mesela Karayip korsanlarını IMAX izlemiştim; muazzam renk derinliği sunuyordu. IMAX'de herhangi bir fragman bile izlesen; ne güzel film ya oluyor:D Wonder Woman'a yazık olmuş; IMAX verilmemesi:p

Bu film için 3D saçmalığına gerek yoktu.

3d filmlerde 3d kismini algilayabildigim tek kisim Cem Yilmaz'in attigi yoyolar oluyor. Onun disinda 3d nin renk kalitesini oldurmek disinda hicbir etkisini gormuyorum.

tomatoes'in 94 puanini kesinlikle haketmiyo son 30 dakikasi gerçkten sıkıcı onun dişinda güzel 6,5 7 lik bir film bence. After credits yok.
Rotten Tomatoes'a güven olmaz bence bu devirde. Politik ve siyasal karar alabiliyorlar zaman zaman. Bu film de biraz feminen olduğu için ve tepki almamak için yüksek verilmiş olabilir o yüksek not. Fragmanda nedense özel efektler baya bir göze çarpıyordu, umarım filmde çarpmaz o kadar. İzlemedim henüz.

Imax olmaması da kötü oldu. O kadar da Imax'te izlemek istiyordum filmi halbuki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık