Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Film iyidir güzeldir ben o konuda bir şey demedim.Marvel filmleri de iyi vakit geçirtiyor seyirlik izliyorum.Bu filmi daha izlemedim.Uyuz olmam da rakam komik.İnandırıcı değil.Bu puana sahip kaç tane film gördün ki,çıkar çıkmaz inanılmaz şişiriyorlar.Artık imdb puanlarına da güven kalmadı.Film değildir ama bu durum oldukça kötüdür bana göre.

Hakikaten de özellikle son bir iki yıldır yeni çıkan popüler kültür filmleri IMDb'ye çok yüksek puanlarla giriş yapıyorlar, ancak daha önce hiçbiri 29 bin oya ulaşıp da puanını koruyamamıştı. Fanlar en fazla on bin oya kadar falan domine edebiliyor puanı.

Belki de en iyi örneğidir Dark Knight Rises. Haksız mıyım?
Birkaç basit mantık atası haricinde DKR'de ortalama bir sinema izleyicisini rahatsız edecek pek bir şey yoktu. Aksine müzikleriyle olsun, görüntü yönetmenliğiyle olsun, bol aksiyonu ve üç saat boyunca sindirilerek işlenen kurgusuyla olsun güzel bir seyir keyfi sunuyordu. Sıkı Batman hayranlarının sevmemesi ise Batman Begins'den beri var olan bir durumdu :D.

Olmaz olur mu hiç :D. Thanos tam anlamıyla sahne aldığında Infinity Gauntlet ile beraber oluşturacağı tehdide karşı evreni Avengers ile beraber savunacaklardır. Ayrıca Marvel Studios'tan beklenen projeler arasında Nova da var. Olası bir Nova filminde baş rolde Richard Rider karakterini izlersek bu iki ekip arasında daha yakın bir bağ da kurulmuş olacaktır.
Oralara kadar gidecek mi acaba seri?

Hakikaten de özellikle son bir iki yıldır yeni çıkan popüler kültür filmleri IMDb'ye çok yüksek puanlarla giriş yapıyorlar, ancak daha önce hiçbiri 29 bin oya ulaşıp da puanını koruyamamıştı. Fanlar en fazla on bin oya kadar falan domine edebiliyor puanı.
İzlemeden yorum yapmayım ama eğer yine şişirildiyse durum gittikçe vahim bir almaya başlıyor demektir.Yakında 9.8 falan görürüz artık.

İzlemeden yorum yapmayım ama eğer yine şişirildiyse durum gittikçe vahim bir hal almaya başlıyor demektir.Yakında 9.8 falan görürüz artık.

Ne kadar öyle olsa da 8'in altına düşmez 27.000 oyla 9'dan giren film.
Ayrıca imdb'yi yokeden film kesinlike Dark Knight'tır. Resmen reklam yaptı lan site o filmle birlikte.

8'lik film değildir demedim zaten ama 9 da cidden fazla.3 film var şu ana kadar,onlar bile yeri gelir tartışılır.

O sıralar bir örgütlenmişler diğer filmlere 1 basmışlar diye duymuştum Joker furyası döneminde. :D

Belki de en iyi örneğidir Dark Knight Rises. Haksız mıyım?
Evet biraz öyle.Önceki filmin etkisinden dolayı.

Avengers 3 e kadra gidicek onu biliyorumda 2 filmi bağlamak için gerisininde gelmesi lazım heralde.
Avengers 3'e kadar diğer filmlerle zemin hazırlanır, merak etme sen :D. Zaten Avengers 3 öncesinde bir Guardians of the Galaxy daha izleyeceğiz.
İzlemeden yorum yapmayım ama eğer yine şişirildiyse durum gittikçe vahim bir almaya başlıyor demektir.Yakında 9.8 falan görürüz artık.
Önümüzdeki yıl Avengers: Age of Ultron IMDb'ye kaç puanla giriş yapacak merak etmiyor değilim :D. Film ise elbette 9.0 gibi bir notu hak etmiyor, ancak izlerken keyif almayacak biri çıkacağını zannetmiyorum :D.

Avengers 3'e kadar diğer filmlerle zemin hazırlanır, merak etme sen :D. Zaten Avengers 3 öncesinde bir Guardians of the Galaxy daha izleyeceğiz.

Önümüzdeki yıl Avengers: Age of Ultron IMDb'ye kaç puanla giriş yapacak merak etmiyor değilim :D. Film ise elbette 9.0 gibi bir notu hak etmiyor, ancak izlerken keyif almayacak biri çıkacağını zannetmiyorum :D.
Demek istediğim o değil ya sonuçta oyuncular kaç yaşına gelcek yeni anlaşma imzalıcaklar mı vs o var.
Avengers 2 ye gelince tüm zamanların ilk 3 üne oturur gibime geliyor.

DKR için oluşan beklenti ve karşılığı arasında oluşan farkı inkar etmemek lazım. Tamam yapıtaşı oyuncu vefat etti ama Joker yok diye Batman yok dememek lazımdı. Film klişe bir amerikan filmiydi sadece. :(
Doğru, beklentileri karşılayamadı. Esasında Bane karakterinin de en az Joker kadar filmlere ilham kaynağı olabilecek çizgi roman hikayeleri mevcut. Yine de DKR için klişe denemez yav :D.

Demek istediğim o değil ya sonuçta oyuncular kaç yaşına gelcek yeni anlaşma imzalıcaklar mı vs o var.
Avengers 2 ye gelince tüm zamanların ilk 3 üne oturur gibime geliyor.
Oyuncularla yaptıkları anlaşmalar genellikle uzun vadeli; ancak bir yerden sonra Robert Downey Jr.'ın yaşını iyice belli edeceği, Chris Evans'ın formunu koruyamayacağı dönemler gelecek dediğin gibi. Farklı oyuncularla yola devam edileceğini düşünüyorum ben, ama çok yakın bir gelecekte değil tabii :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık