Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sinema Dünyası Sohbet, Haber Ve Tartışma

'Dizi - Film Sohbet' forumunda Solid Snake tarafından 3 Ağu 2014 tarihinde açılan konu

1. Solid Snake Reed Richards

Solid Snake (Reed Richards)
    Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi31 Oca 2013
    Evet arkadaşlar, malumunuz böyle bir başlığın eksikliği zaman zaman hissedilmekteydi. En son da xCrowLey arkadaşımız böyle bir istekte bulundu, ben de artık açayım dedim. İsminden de anlaşılabileceği gibi başlığımızın şuradaki kardeşine benzer bir misyonu var.

2. Crowley Üye

Crowley (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,340
    Üyelik Tarihi14 Eki 2012
    İlk mesajıda ben atayım. :D

Guardians of the Galaxy'ye gidenler buraya film bir yorum atabilirse çok iyi olur, ona göre arkadaşları toplayıp gitmeyi düşünüyorum. :D

3. 007stargate (Üye)
    Mesaj Sayısı 363
    Üyelik Tarihi10 Tem 2010
    Kısmetse yarın :D

4. Solid Snake Reed Richards

Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi31 Oca 2013
    Kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir film. Ben de çizgi roman dünyası ile pek içli dışlı olmayan arkadaşlarımla gittim, hepsi de salondan son derece memnun ayrıldılar. Zira filmden zevk almak için temel düzeyde bile çizgi roman bilgisine ihtiyaç yok, yani gönül rahatlığıyla götürebilirsin arkadaşlarını :D. Yine de çok derin bir hikaye bekleme ki seyir keyfin baltalanmasın.
    Ayrıca IMDb'deki mevcut durumunu da atayım da Millennium Wizard bakıp uyuz olsun :D :

5. Monkey D. Dragon My Era... Begins!!!

Monkey D. Dragon (My Era... Begins!!!)
    Mesaj Sayısı 11,100
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Guardians of the Galaxy'nin diğer marvel filmleriyle bağlantısı yok heralde?

6. Solid Snake Reed Richards

Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi31 Oca 2013
    Olmaz olur mu hiç :D. Thanos tam anlamıyla sahne aldığında Infinity Gauntlet ile beraber oluşturacağı tehdide karşı evreni Avengers ile beraber savunacaklardır. Ayrıca Marvel Studios'tan beklenen projeler arasında Nova da var. Olası bir Nova filminde baş rolde Richard Rider karakterini izlersek bu iki ekip arasında daha yakın bir bağ da kurulmuş olacaktır.

7. Eserovic Zoro ve Guts vs all

Eserovic (Zoro ve Guts vs all)
    Mesaj Sayısı 1,910
    Üyelik Tarihi1 Mar 2013
    Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti'ne gidicem bursumu alınca :ehe:İlk filmine gitmiştim, beğenmiştim inş bunuda beğenirim :a:

8. Solid Snake Reed Richards

Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi31 Oca 2013
    Hem alt metin, hem de aksiyon bazında ilk filmden daha iyi olduğunu söyleyebilirim :D.

Harika bir sinematografi işi çıkarılmış gibi duruyor. Hikayenin alacağı seyir konusunda ise hiçbir fikrim yok, çünkü kitaptan epeyce uzaklaştı :D.

9. Mesaj Sayısı 11,962
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009

Film iyidir güzeldir ben o konuda bir şey demedim.Marvel filmleri de iyi vakit geçirtiyor seyirlik izliyorum.Bu filmi daha izlemedim.Uyuz olmam da rakam komik.İnandırıcı değil.Bu puana sahip kaç tane film gördün ki,çıkar çıkmaz inanılmaz şişiriyorlar.Artık imdb puanlarına da güven kalmadı.Film değildir ama bu durum oldukça kötüdür bana göre.

10. Ne kadar öyle olsa da 8'in altına düşmez 27.000 oyla 9'dan giren film.
    Ayrıca imdb'yi yokeden film kesinlike Dark Knight'tır. Resmen reklam yaptı lan site o filmle birlikte.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Yukarı Çık