Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Silvers Rayleigh

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    258
Bir 6 ay daha eğitse Kata'ya kadar Luffy adam akıllı dövüşmezdi bile. Gerçi böyle kafasına estiği gibi yaşayan canı sıkılmadıkça icraat yapmayan adamın bir buçuk sene durması bile büyük olay. Kesin sıkıldığı için adadan gitmiştir zaten.
Sen olsan sıkılmaz mısın? Adam İçki, kumar, karı müptelasıyken aniden ıssız bir adada sümüklü görece aptal bir ergenle aynı adada yaşamaya başladı. Ve 1 buçuk sene yaşayınca 6 ay daha olduğunu görünce canına tak etmiştir. Zaten eğitime başlarken hakinin temellerini öğreteceğini söylemişti. Ray gibi bu konuda muhtemelen en bilge kişiden 1 buçuk senede kısıtlı şeyler öğrenebildiyse bu Luffy'nin suçu bence.

Sen olsan sıkılmaz mısın? Adam İçki, kumar, karı müptelasıyken aniden ıssız bir adada sümüklü görece aptal bir ergenle aynı adada yaşamaya başladı. Ve 1 buçuk sene yaşayınca 6 ay daha olduğunu görünce canına tak etmiştir. Zaten eğitime başlarken hakinin temellerini öğreteceğini söylemişti. Ray gibi bu konuda muhtemelen en bilge kişiden 1 buçuk senede kısıtlı şeyler öğrenebildiyse bu Luffy'nin suçu bence.
Luffy'e bir harf öğretsen kalan harflerin tamamını kendi kendine buluyor çocuk. Mesele dövüşse seride Luffy'den ötesi yok. Sıkıntı Rayleigh'de. Amaç belli işte yani belli başlı bossların ve o arcların da işlenmesi lazım Luffy her şeyi öğrenip gelse o adamlar o kadar uzun işlenemez. Daha sonra verilecek p-uplarla ile tam hype yaptıramaz vs

Adam iki yılda anca öğrenir zannediyor ama Luffy altı ay erken bitiriyor üzerine bir de g4 çakıyor. :(
Çok sıkıldıysa bir hafta gitseymiş Hancockun adasına.

@Dattebayo..! ortamlarda ben öğrettim derim kim bilecek? :)

Bir 6 ay daha eğitse Kata'ya kadar Luffy adam akıllı dövüşmezdi bile. Gerçi böyle kafasına estiği gibi yaşayan canı sıkılmadıkça icraat yapmayan adamın bir buçuk sene durması bile büyük olay. Kesin sıkıldığı için adadan gitmiştir zaten.
Db göndermesi yapmış Oda.En iyi eğitim kendi kendine yaptığın eğitimdir muhabbeti.:artiz:

Geçmişini (Roger öncesi) çok merak ediyorum bu abimizin. Gücünü bir kenara bırakırsak muhtemelen zekasıyla da ön plana çıkacaktır. Belki de Oharalıdır kim bilir.

Yardımcı kaptanlar genelde kaptanlarının zeka açığını kapatan karakterlerden oluşuyor eğer kaptan zeki (Teach, Law vs) değilse. Tek istisna hasır şapkalar heralde, ikisi de zeka yoksunu. O açığı da rayleigh'nin varisi olarak Sanji kapatıyor. :a:

• Like
Tepkiler: Lmw
şimdi bi düşündümde MF ye gelse herkes şaşırsa garp wb marco falan şaşırsa sonra Ace sen kimsin dese o da babanın eski bi dostu diyip Akainuyu tokatlıyıp ace i alsa çok havalı olurdu xD

Hakiyi kullanma kılavuzundan daha kötü öğretmesiyle tanınır.Rivayete göre Zoro youtube videolarından bakarak Rayleigh eğitiminden daha iyi haki öğrenmiş hatta kral haki açmıştır.

3 milyar yada üstü çıkacak bence ödülü.Gerek Toei'nin sürekli coşturmasından gaz vermesinden gerekse Shakky'nin lafından bunu çıkarıyorum.

300 milyon ödüllü Luffy tayfasına sizden 100 kat güçlü demişti.30 olacak hali olmadığına göre 3 idealdir.:gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık