Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Silvers Rayleigh

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    258
Rayleight'in yaşı bir SBS'de açıklanmış. Şimdi okudum SBS 53'te, yaşı 48.
2 yıl sonraki yaşı 50
Link verebilir misin?

http://onepiece.wikia.com/wiki/SBS_53 Burda anladığım kadarıyla öyle yazıyor.Üçüncü kısımdsa Rayleigh'le ilgili uzun bir yazı yazmış, soruyu sorandan da bahsediyor olabiliri yanlış bilgi büyük ihtimal
Rayleigh'in değil Kanpura-san isimli şahsın yaşı 48.

Tahmin ettiğim gibi yanlış anlamışım.Benimde garibime gitmişti 48 yaşında olamsı,mesajı siliyimde karışıklık çıkamsın
Teknik olarak mümkün değil zaten. Roger taa 50 sene önce çaylak olarak anılıyormuş.

Son düzenleme:
Rayleigh kesin 70lik var.(Brook'un 50 yıl önce Roger'ı çaylak olarak hatırlamasından yola çıkarak söylüyorum bunu) Adamın sağ kolu bu kadar güçlüyken rahmetli nasıldı kim bilir.Rayleigh de ayrı bir reyizdir zaten.

Marinelerin görünce Meiou Rayleigh diyip donup kalmasından belli ne kadar güçlü olduğu.

Güçlü olduğu şüphesiz ama ben hala bir şeyler sakladığını düşünüyorum neden sakladığına gelirsek yaşını bahane edebilrim mesela yaşı ilerlemiş olduğu için tam gücünü ortaya koyamadığını söylüyorum ama isterse koyabilir sadece gerek duymuyor ayrıca kendini zorlamakta istemiyor olabilir
Adam yapacağını yapmış korsanlar kralının yardımcı kaptanı olmuş daha napsın ondan fazla bisey yapmıyordur.

Kizaruyla kapışırken dedi zaten bu işler için yaşlandım artık diye.

Marineforda gelmemesiyle benim gözümden düşmüş bir karakterdi.Düşünsenize zor ihtimalde luffynin oğlu var idam edicekler zoro da almış cipsini colasını tvden izliyor.Bence savaşa gelmeliydi ama ne biliyim shanks gibi olabilir sonuna falan yetişseydi,wb en büyük rakipleri olacak o parçalıyor kendini kurtarmak için dayısı amcası sayılcak rayleigh patates colaya gömülmüş.

Olay o değil ki verdiğim örneğe dikkat çekeyim Luffynin oğlu olsa zoro ölümünü izler mi ? Wb le arası kötü olsun iyi olsun luffy'nin de wb le arası iyi miydi amaçları aynıysa birlik yaparlar.Ayrıyeten rayleigh wb yi herkesden iyi tanıyordur Ace i kurtarmaya geleceğine de biliyordur.Hadi rogerin oglu oldugunu bilmiyordu desek o da mantıksız law bile kalktı gitti yetişti savaşa

Rayleigh giderdi belki, ama o zaman wb ve Ace ölmez gibi bir durum oluşurdu. BU karakterlerinde ölmesi gerektiği için müdahil olmadı. Arkasından atmayalım bir de Rayleigh i dinleyelim :D

Odanın halt yemesi ikisinin ölmesi gerektiğinin farkındaydık ama dediğim gibi olsa shanks gibi savaş sonuna gelseydi kim bir şey diyebilirdi ? Oda Shanks'a karizma kasacam diye ortaya mantıksız bir durum da çıkardı.Rayleigh oraya shanksla aynı anda gelse yiyosa vermesinler ace'le wb nin ölülerini ama ne olucak akagami geldi wg ye koydu postayı aldı gitti oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık