Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Silvers Rayleigh

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    258
Nedense sevmiyorum bu adamı ya.Mfye neden gelmediği açıklanmazsa hepten soğucam galiba.
Sebebi benim diyeceğim şeyle alakalı değildir de muhtelemelen, hiçbir sebebi olmadan (gerçekten hiçbir sebebi yok) babasından nefret eden ve onun en büyük düşmanlarından birine baba diyen birine ben de yardım etmezdim.

Sebebi benim diyeceğim şeyle alakalı değildir de muhtelemelen, hiçbir sebebi olmadan (gerçekten hiçbir sebebi yok) babasından nefret eden ve onun en büyük düşmanlarından birine baba diyen birine ben de yardım etmezdim.
İlk dediğine katılıyorum ama en büyük düşmanı lafına tepki vereceğim merküricim. Adam çocuğunu zaten asıl düşmanı olduğu güruhun parçasına emanet etmiş, o iş baştan karışıyor zaten. Düşman dediğiyle içiyor, sır paylaşıyor Roger ve Ray de WB ölünce göz yaşı döküyor, ayrı bir demleniyor.

Bence Ace'ten haberi yok öncesinde Ray'in, sonrasında da ekranda görünmez,duyulmaz oluyor Ace ona özel. o sebeple hiç tepki vermiyor. Başka açıklaması olamaz. Duygusal bağları kurmakta iyi olan Oda'nın en, en büyük sıvaması budur.

İlk dediğine katılıyorum ama en büyük düşmanı lafına tepki vereceğim merküricim. Adam çocuğunu zaten asıl düşmanı olduğu güruhun parçasına emanet etmiş, o iş baştan karışıyor zaten. Düşman dediğiyle içiyor, sır paylaşıyor Roger ve Ray de WB ölünce göz yaşı döküyor, ayrı bir demleniyor.

Bence Ace'ten haberi yok öncesinde Ray'in, sonrasında da ekranda görünmez,duyulmaz oluyor Ace ona özel. o sebeple hiç tepki vermiyor. Başka açıklaması olamaz. Duygusal bağları kurmakta iyi olan Oda'nın en, en büyük sıvaması budur.
O biraz saygı aslında. Katakuri ve Luffy gibi diyebilirim. Garp'ın Ace'i öldürerek kazanacağı hiçbir şey yoktu. D soyundan gelen bir çocuğu denizci olarak yetiştirmek epey mantıklı bir hareket. Roger o yüzden biraz daha rahattı bence. Bir de ona bırakmak biraz da son çaresi gibi bir şey idi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık