Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Silvers Rayleigh

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    258
Sensey, Z'nin öğretmenler gününü kutlamış. Utandım,Ray babanın nesi eksik. Affet beni sensei, geçmiş öğretmenler günün kutlu olsun. İçin burkulurdu bilsen, senin yaramaz hayta mapusa düştü. Ama seni bolca düşünüyor ve feyz alıyor, gözün arkada kalmasın.

Ray savaşa gelmeme sebebi şahsi düşüncem 1 wb ye saygısı wb sonuçta himayesi altına almış ve saygı duydugu için savaşa gelmemiş olabilir 2 oda bilerek sokmadı çünkü ray yonkou amiral seviyesi bir karakter ray'in o savaşa katılması demek garpın sengokunun da savaşa katılması demek ve hem wb yi hem rayi indirmesi gerekicek di odanın fakat ray düşüncesi odanın luffyi hakide eğitim vermesi ray savaşa gelse ya kazanması gerekecekdi ki bu olanaksız wb nin inmesi şarttı e o zaman yakalanacakdı bu sefer luffy eğitim görmeyecekdi . bazı arkadaşlar shanks bile geldi diyor shanks savaşmaya gelmedi kendi ağızıla söylediği gibi savaşı durdurmaya geldi bilerek ölümleri bekledi saygıdan olabilir wb ye müdahele etmedi baktı wb ace öldü beyaz sakal korsanları kaybetti o zaman müdahele etti savaşa .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık