Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Ne yapacağız sendeki bu nefreti, Rondo nefretini, oysa jelibon seviyorsun. :D
Nefret değil be Selim. Kızı fazla şişiriyorsunuz.

@NALAKA

Hele bu arkadaş çok fazla şişiriyor. Savunmaya bakar mısın? :D Böcek pişirir. Hiçbir etkisi yok yarışmada şu an. :S

Bölümde Erina sonuna kadar övülmüş. Dedesi her yaptığı şey onun spesiyali ama aynı zamanda değil demiş. Çünkü her şeyi mükemmel yapıyor. Kendisini aşacak tek mükemmeli ise yalnızca o yapabilir diyor adam.:D Daha nasıl övülür bir karakter?:D Kızın tam olarak spesiyali oturmadığı halde ezici bir yenilgi tattırmış 4. Koltuktaki Momo'ya. Hem de onun en iyi olduğu alanda.:D

Elit 10 üyelerinin tamamını kullandı, okulu da kurtaracaklar Azami'yi yenerek. Final yapmaya yakın muhtemelen.
Souma babasının gitmediği yarışma var ya, bir de dünya yarışı yaparlar.

@NALAKA bunlar anlamaz ya, Rindou yoklukta büyümüş işte, her şeyden bir şey yapıyor, insanı aç bırakmaz. Sarı kafa öyle mi, beğenmez çöpe atar.

Sen niye cevap veremiyorsun? :D Selim sen cevap ver ben veremiyorum gibi gözüküyor durum.:D
Çünkü biz konuşmadan bile anlaşıyoruz, Dof sever olmak kolay mı? :D
Alpanın yazdığını bir oku hala Momo diyor. :hhh:
Alpa bu ne yapsın, ana karakter ve çevresine aşırı bağlanıyor.
Erina 10 level itemle takılan 2 levellik oyuncu şu an.Elinde 10 levellik adamlarıñ bile sahip olmadığı bir şey var ama hala kezban hala kezban.
En güzel şekilde açıklamış işte, Erina yerine eşeği de koysan bu seviye de olurdu. Doğma büyüme okulda yaşamış, dede baba desen en. Yediği önünde yemediği arkasında, hizmetçisi bile elit hisoka.

Çünkü biz konuşmadan bile anlaşıyoruz, Dof sever olmak kolay mı? :D

Alpa bu ne yapsın, ana karakter ve çevresine aşırı bağlanıyor.

En güzel şekilde açıklamış işte, Erina yerine eşeği de koysan bu seviye de olurdu. Doğma büyüme okulda yaşamış, dede baba desen en. Yediği önünde yemediği arkasında, hizmetçisi bile elit hisoka.
Erina ana karakter değil ki yapma. Serinin başında sevmiyordum zaten kızı hatırlarsın.:D

Hadi ben ana karakterden hep hoşlanıyorum. Arkadaş siz de ana karakterden hiç hoşlanmıyorsunuz. Sevdiğiniz tipler genellikle sivri tipler oluyor.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık