Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiryu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 33.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 125 66.5%

• Kullanılan toplam oy
    188
Psikolatın önde gideni. Zoro'yla dövüşleri Kenpachi ve Unohana gibi olabilir. Lakin son zamanlarda Zoro'nun final rakibi ya da finalden bir önceki rakibi olması için yeterince güçlüymüş gibi gelmiyor. Luffy'nin Kata'sı, Zoro'nun King'i gibi basamak bir karaktermiş gibime geliyor. Şöyle her şeyi zirve güç intibası veren Mihawk gibi bir karakter değil. Bu düşüncem ancak Shiryu kılıcına elmas meyvesi yedirirse değişebilir.

K.hakisi iyi bir sağ kol bunu yener misal Kata.
Seviye olarak Sanji'nin suit giymiş hali diyebilirim. Zoro'nun k.hakisini geliştirmek için güzel bir rakip olacak muhtemelen.

Seride ki en güzel lakaplardan birine sahip olan karakter. Çoğu kılıç ustasından bir beklentim olmadığı gibi bundanda yoktur. Sanji'nin hayalini çalan adamın meyvesini çalmıştır dolayısıyla kendisi Sanji sempatizanıdır :p

Şöyle bi baktım kılıcı lanetliler arasında yer almıyor. Belli olmaz ileride ekler belki mangaka bu psiko ya yakışır o tarz kılıç...

görünmezlik meyvesinin bir forsu yok ki hele üst seviyelerde hiç yok, abartıldığı kadarda iş yapacağını düşünmüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık