Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Bölümde gördüklerin değil de milletin dediklerinden bahsediyordun, ben de ondan sormuştum burada o tip şeyler diyen görmeyince ama neyse çok da önemli değil.

Bence Jean'den iyi bir komutan olur, ama Erwin ve Armin çok başka adamlar. Kıyaslama haksızlık olur.
Kıyasladığımdan değil, ordu komutanlığında gereken niteliklere göre düşündüğümden öyle söyledim.
Jean'ı kıyaslasam Eren'le kıyaslarım. :oleyo2:
Eren ki tek bir birliği bile yönetemeyecek adam. :hhh:

Barış zamanı deme nedenim karakteri ile ilgili.

Jean'nin bana göre ön görüleri zayıf değil. Evet, olaylara duygusal bakıyor olabilir, ancak vardığı sonuçların ve eylemlerinin doğru olduğuna inanıyorum. Taktiksel zekası ise bence gayet iyi sadece Armin ve Erwin gibi kişiler çok iyi.

Bir youtube videosunun altında gördüm böyle bir şey demiş galiba ''Even if you won the battle after abandon your humanity, That victory will meaningless as a human.'' Jean'nin karakterini tamamen özetliyor. En kötü anda bile Reiner ve diğerlerini anlamaya çalışan birisiydi. Mangakanın muhteşem işlediği karakterler birisi. Gerçi kötü işlediği karakter yok.
Dediklerin doğru. O yüzden Jean'dan bahsederken hiç yönetme yeteneği yok demiyorum. Yönetim kademesine pekala çıkabilir. Ama üst düzey komutanlık çok başka bir şey ve ben Jean'da genel olarak gereken özelliklerin yeterli olmadığını düşünüyorum o konuda.

Ki barış dönemi belki de savaş döneminden daha zordur. Animede de gördük. Survey corps, dışarı seferlerin kesildiği dönemde ne politik badireler atlattı. Jean kurtaramazdı orduyu öyle bir durumda.

Son çıkan bölüm muhteşemdi. Olayları bilmeme rağmen etkilemeyi başarıyor.

Sonraki bölüm muhteşem olacak.

Rage My Soldiers, Scream, My Soldiers

Büyüksün Erwin Reyiz.

Animenin en güzel bölümleri geldik ve hızlı bitiyor mangasını hiç okumadım merak edip de anime den başladım ve burada bitireceğiz sanırım , o bodrumda ne var arkadaş ya koskoca komutan bile merak ediyor.

Animenin en güzel bölümleri geldik ve hızlı bitiyor mangasını hiç okumadım merak edip de anime den başladım ve burada bitireceğiz sanırım,o bodrumda ne var arkadaş ya koskoca komutan bile merak ediyor.
İnsanlığa umut olabilecek gücü oğluna veren adam. Hem de ortada hiçbir şey yokken. Kimse bir şey bilmiyorken.
Zamanında hiçkimsenin tedavi edemediği bir salgını iyileştiren bir adam.

O mahzen, kendi çocuğundan, karısından sır gibi sakladığı yer. Ve en nihayetinde oğluna o titan gücüyle beraber o anahtarı emanet etmiş.

Çok normal herkesin merak etmesi.

Hanji ölmemiştir inşallah :( Bir de bu şövalyeler de devlere karşı(!) savaşıyormuş anlaşılan. Yani amaçlar kısmen aynı yere varıyor. Belliydi bu tarz bir şey çıkacağı ama sanırım ilk kez bu kadar açıkça ifade edilmiş oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık