Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Annesi ve dolayli yoldan babasi devler tarafindan öldürülmüş. Arkadaşlari ve yoldaşlari devler tarafindan katledilmiş. Geçmişi ve ülkesi devler tarafindan esir edilmiş birinin ne düşünmesini bekliyorsunuz. Bu bağnazlik değildir bu olaylar karsindaki tepkisi öyle olmasa saçma ve tutarsiz bir karakter olurdu.

Bu bölümde gördük ki akıl ve mantık dışı düşüneceksin.. Armin senin sayende bir şey öğrendim. Ve levi baba yargı dağıtmaya devam ediyor.

Yeni sezon direkt 5. vitesten başlamış :oleyo: Levi'nin hamle mükemmeldi yav harbiden. Yarın gelsin bakalım, iyi ki daha önce izlememişim bir hafta beklemesi uyuz ediyor.

Armin candır. Erwin'in bile akıl aldığı çocuk. Biraz daha özgüven edinse Erwin'in üst sürümü olarak (tabi vakti geldiğinde) ordunun başına geçebilecek çocuk.

Sadece önüne gelene ğata küte dalan tipleri sevenler çok saçma şeyler konuşuyor onunla ilgili. :mincika:

Armin candır. Erwin'in bile akıl aldığı çocuk. Biraz daha özgüven edinse Erwin'in üst sürümü olarak (tabi vakti geldiğinde) ordunun başına geçebilecek çocuk.

Sadece önüne gelene ğata küte dalan tipleri sevenler çok saçma şeyler konuşuyor onunla ilgili. :mincika:
Niye gaza geldin ki? :D Ne konuşuyorlarmış Armin'le ilgili?

Niye gaza geldin ki? :D Ne konuşuyorlarmış Armin'le ilgili?
Bu bölümde gördüklerim gaza getirdi. Gerisiyse spoiler olur. Bence çok kurcalama.

Geçerse Jean başa geçmeli. En azından barış zamanı.
Jean'dan ordu komutanı olmaz. İçgüdüsel olarak iyi bir asker olsa da taktiksel zekası, öngörüleri zayıf. Ve aşırı duygusal biri. (Aşağılamak için söylemiyorum, bu halini seviyorum ben şahsen.)
Muhtemelen orta ve üstdüzey arası bir yere kadar çıkabilir.

Bu bölümde gördüklerim gaza getirdi. Gerisiyse spoiler olur. Bence çok kurcalama.
Bölümde gördüklerin değil de milletin dediklerinden bahsediyordun, ben de ondan sormuştum burada o tip şeyler diyen görmeyince ama neyse çok da önemli değil.

Bence Jean'den iyi bir komutan olur, ama Erwin ve Armin çok başka adamlar. Kıyaslama haksızlık olur.

Jean'dan ordu komutanı olmaz. İçgüdüsel olarak iyi bir asker olsa da taktiksel zekası, öngörüleri zayıf. Ve aşırı duygusal biri. (Aşağılamak için söylemiyorum, bu halini seviyorum ben şahsen.)
Muhtemelen orta ve üstdüzey arası bir yere kadar çıkabilir.
Barış zamanı deme nedenim karakteri ile ilgili.

Jean'nin bana göre ön görüleri zayıf değil. Evet, olaylara duygusal bakıyor olabilir, ancak vardığı sonuçların ve eylemlerinin doğru olduğuna inanıyorum. Taktiksel zekası ise bence gayet iyi sadece Armin ve Erwin gibi kişiler çok iyi.

Bir youtube videosunun altında gördüm böyle bir şey demiş galiba ''Even if you won the battle after abandon your humanity, That victory will meaningless as a human.'' Jean'nin karakterini tamamen özetliyor. En kötü anda bile Reiner ve diğerlerini anlamaya çalışan birisiydi. Mangakanın muhteşem işlediği karakterler birisi. Gerçi kötü işlediği karakter yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık