Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Mikasa Chwan'ın o hali nedir yahu ??:eek:

Neyse :D Zeke'nin Grisha'nın oglu olacagi fikri hic aklima gelmezdi. Yani Grisha'ninda 2 evlilik yapip o kadar buyuk oldugunu da zannetmiyordum. Kraliyet Ailesinden birisiyle evlenmesi çok sasirtici. Eldia'lıların Ymir'i sevdası yüzünden bu hallere geldigini dusunuyorum ama kendi davalarında vazgecmemeleri takdire sayan. O Baykuş'unda diğerlerinin olumune goz yummasi cok arada birakiyor insani.:bilmem: O Keltoş'a güzel bir ders verdi ama 1 insanın canı=100insanın canına esit olamayacagi gibi bu da hafifletmez yaptigi seyleri.:artiz:

Baykus'ta Kraliyet'ten geliyor olmasın?:D Zeke'ye'de Kraliyet Soyu demistim ama adam normal bir insan+Kraliyet kizınin bileseminden geliyor, ona tam Kraliyet soyu nitelendirilmemesi lazim bence. Buyuk ihtimalle Grisha bu baykuş'u yiyerek elde edecek o dev güclerini. Eren'in Annesinin Grisha'nin esinin oldurmesi cok ironik oldu. Yani dondum kaldim desem yeridir. Zeke'nin karari sorgulanmasi gerekiyor.

Sur'un disindakiler daha acimasiz cikti ya la.:D Insanlarin zevk icin insan oldurmesi ne kadar vahsi yaptigini gosteriyor. Ve gercek hayattan kesitler. Resmen bir tarihi olay anlatılması gibi geliyor.:respect:
1 damla bile Kraliyet Kanı taşırsan kraliyet soyundan oluyorsun, bizzat Ymir'in soyundan gelmek herkesin harcı değil. Zeke'in o hareketinin arka planı daha sonra işleniyor, bu yüzden "Neden yaptı?" soruları da cevaplanıyor. İspiyonlamasa muhtemelen kısa sürede ailesi açığa çıkacaktı ve bu sefer ailedeki herkes "cennete" gönderilecekti.

Irkçılıl işte ne yaparsın :bilmem:

1 damla bile Kraliyet Kanı taşırsan kraliyet soyundan oluyorsun, bizzat Ymir'in soyundan gelmek herkesin harcı değil. Zeke'in o hareketinin arka planı daha sonra işleniyor, bu yüzden "Neden yaptı?" soruları da cevaplanıyor. İspiyonlamasa muhtemelen kısa sürede ailesi açığa çıkacaktı ve bu sefer ailedeki herkes "cennete" gönderilecekti.

Büyük bir spoiler veriyorsun en azından spoiler içine al ki anime izleyen arkadaşlar sinirlenmesin.

Christa'yı kendisi gibi goren Ymir ile baglantisi var mi? Sayet o da ayni olaylari yasadigini soylemisti. Ve Ymir'da Kraliyet Soyundan geliyordur. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık