Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kurucu Kralın Felsefesi

İlk Reiss Kralı Haklı Mı?

• Kullanılan toplam oy
    19
Historia da Kraliyet Kanı taşıdığı için karşı koyabileceğini sanmıyorum. Frida da Uri de Kurucu Dev'i almadan önce Rod Reiss'e iradelerinin kırılmayacağına dair söz vermişlerdi fakat ikisi de başarısız oldu.

Onun dışında isteyen etik bulur isteyen bulmaz ama yine de mantıksal olarak barış için insanlığı ortadan kaldırması mantıksız değil.

Historia da Kraliyet Kanı taşıdığı için karşı koyabileceğini sanmıyorum. Frida da Uri de Kurucu Dev'i almadan önce Rod Reiss'e iradelerinin kırılmayacağına dair söz vermişlerdi fakat ikisi de başarısız oldu.

Onun dışında isteyen etik bulur isteyen bulmaz ama yine de mantıksal olarak barış için insanlığı ortadan kaldırması mantıksız değil.
Eger Eren Kraliyet Dev'ine sahip olsaydı,İradesi Kurucu Kral'in Iradesine ustun gelir miydi?

"Kendi içinde bir mantığı olsa da işe yarayacak bir yol değil, ki yaramıyor da."

Seçeneğini mi seçtin sen de?

Eger Eren Kraliyet Dev'ine sahip olsaydı,İradesi Kurucu Kral'in Iradesine ustun gelir miydi?
Eren şu anda zaten Kurucu Dev'e sahip. Ve görünen o ki ya iradesi çok sağlam olduğu için etkilenmiyor ya da bana daha mantıklı gelen seçenek olan İrade'nin Kraliyet Kanı'na bağlı olması durumu söz konusu. Çünkü eğer Kraliyet Kanı'na sahip değilsen zaten Kurucu Dev'in gücünü kullanamazsın.

Benim desteklediğim bir düşünce değil. Ama teoride başarı ihtimali olan bir düşünce.
Kendi içinde bir mantığı olduğu doğrudur ama teoride de başarı ihtimali taşıdığını düşünmüyorum ben. Sanırım seçeneklerin hiçbiri senin kafandakiyle uyuşmuyor.

Pek fazla anlatamadım :D Benim hatam oncelikle.
Historia yerine Eren olsaydı diyorum İradesi de serideki iradesi olsaydi Kralın iradesine ustunluk kurup boyle bir amactan vazgecebilir miydi?
Bence olmazdı.
Çünkü Historia'nın amcası da zamanla çok karşıymış ve gücü alırken yönetme amacı taşıyormuş.
Ama sonra o da kaybetmiş.
Yani kraliyet kanı taşıdığı sürece Historia'nın kaçındığı gibi kaçınması gerekirdi o güçten.
Akıllı kız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık