Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kurucu Kralın Felsefesi

İlk Reiss Kralı Haklı Mı?

• Kullanılan toplam oy
    19
Hiçbir işe yaramayan bir fikir. İnsanlar yine katlediyor birbirlerini. Birde üstüne devler daha fazla savaşa ve ölüme sebep oluyor. Bu fikirle barış falan olmaz. Histoira'da barış getiremez ama seçtiği yol daha mantıklı.

Yok yok uyardım başlangıçta. :D
Eyvallah gördüm :D
Yok ya. Manga spoiler olan yere seni sokar mıyım hiç? :rolleyes: Başta kendim girmem :D
Ben de sana güvendim aslında da çok şüpheciyim işte nalet olsun :D

Konuya dair yorumum, o ilk kral halt etmiş. Proto-Machiavelli seni! Ne kadar güçlü bir düşman var olsa da gördüğümüz gibi insanoğlu yine birbirini yiyor işte. Salak kral. Daha zaten ne hakla böyle bir işe kalkışabildiğini, bu hakkı ona kimin verdiğini sormuyorum bile. Zaten sorsak kesin Tanrı vermiştir! Tipik kral işte, mal. Oh iyi döktüm içimi :D @Dr. Hiluluk Yine çok güzel bir konu açmışın kardeşim ama lütfen kralın yaptığıyla ilgili çok daha sert bir seçenek rica ediyorum :D

Eyvallah gördüm :D

Konuya dair yorumum, o ilk kral halt etmiş. Proto-Machiavelli seni! Ne kadar güçlü bir düşman var olsa da gördüğümüz gibi insanoğlu yine birbirini yiyor işte. Salak kral. Daha zaten ne hakla böyle bir işe kalkışabildiğini, bu hakkı ona kimin verdiğini sormuyorum bile. Zaten sorsak kesin Tanrı vermiştir! Tipik kral işte, mal. Oh iyi döktüm içimi :D @Dr. Hiluluk Yine çok güzel bir konu açmışın kardeşim ama lütfen kralın yaptığıyla ilgili çok daha sert bir seçenek rica ediyorum :D
Tamamdır hacı, şimdi bak.

Katılıyorum ama bir yandan ona hak bulmuyor değilim. :D Yanındayım ve de aynı şıkkı işaretliyorum seninle

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık