Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiryu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 33.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 125 66.5%

• Kullanılan toplam oy
    188
Zoro'nun en dişli rakiplerinden biri olacak kişidir kendisi. Ayrıca Mihawk'ı biçecek adam da yine Shiliew'dir. Ki yine Mihawk'ı meyve yemeden biçebilecek kapasitede biri bence. + olarak Rayleigh hariç en güçlü sağ kolda yine kendisi olacaktır.

Eline sağlık Smoker.

Çok güzel bir karakter bu. Tam Teach'e uygun bir eleman. Gücü ise dehşet boyutlarda çıkacaktır. Magellan'ı falan harcardı, şimdilerde ciddiye almaz. Çok güçlü bekliyorum ben bu adamı. Meyvesiz çıkar diye umuyorum. Kılıç ustası olarak bu şekil daha güzel bir karakter.

Mihawk meselesini ise beklemem. O iş hem çok klişe olur hemde Mihawk niye Perona'yı bırakıp yeni dünyalara aksın da bununla dövüşsün:D Ellerine sağlık.

Çok güzel bir karakter bu. Tam Teach'e uygun bir eleman. Gücü ise dehşet boyutlarda çıkacaktır. Magellan'ı falan harcardı, şimdilerde ciddiye almaz. Çok güçlü bekliyorum ben bu adamı. Meyvesiz çıkar diye umuyorum. Kılıç ustası olarak bu şekil daha güzel bir karakter.

Mihawk meselesini ise beklemem. O iş hem çok klişe olur hemde Mihawk niye Perona'yı bırakıp yeni dünyalara aksın da bununla dövüşsün:D Ellerine sağlık.
Kankisi Shanks'a yardım etmek için çıkabilir. :rolleyes: Teach de Shanks'ı biçecek ne de olsa.

Seride önemli yeri olan tüm kılıç ustalarından ikinci form bekliyorum.Yoksa güç konusunda tatmin etmez bir de meyve lazım sağlamından işte o zaman Zoro'ya layık olur.

Seride önemli yeri olan tüm kılıç ustalarından ikinci form bekliyorum.Yoksa güç konusunda tatmin etmez bir de meyve lazım sağlamından işte o zaman Zoro'ya layık olur.
Sana katılıyorum. Bunun örneklerini seride görüyoruz 1-2-3, 1-2-3 :) İlerde farklı kişiler de çıkabilir. Shiliew iki yıl öncesinde bile manyak güçlü bir adamdı. Bu adamın iki sene sonraki hali muazzam güçlüdür. Bir de beklentimizi karşılayıp ikinci bir form çıkarsa uçar gider. Elması da yerse tek rakibi Mihawk olur başkası değil.

Psikopat karakterleri seven biri olarak bu at hırsızını hiç sevmedim.İnsanları profesyonel olarak tahrik eden bir gülüşü var.Zoro kuyruklu yıldız gibi hayatına kayıcak inşallah.

Sana katılıyorum. Bunun örneklerini seride görüyoruz 1-2-3, 1-2-3 :) İlerde farklı kişiler de çıkabilir. Shiliew iki yıl öncesinde bile manyak güçlü bir adamdı. Bu adamın iki sene sonraki hali muazzam güçlüdür. Bir de beklentimizi karşılayıp ikinci bir form çıkarsa uçar gider. Elması da yerse tek rakibi Mihawk olur başkası değil.
Zoro'nun KK seviyesinden daha güçlü olduğu bir nevi tescil edilmiş olur bu vesileyle :a:.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık