Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, İmparator Tayfası Eder mi?

Ne kadar güçlü olurlar?

• Kullanılan toplam oy
    286
Topladığını farz ediyoruz. Ya da bir başkası toplasın fark etmez. Sımsıkı kenetlenmiş bir tayfa gibi kabul edeceğiz :)

Yonkou kaptanı dahil yonkou tayfası kadar güçlü olurlar mı diye değerlendireceğiz.

Olabilir. Ama Teach'i Yami haliyle değerlendirmeyi unutmayalım.

Kaptanın kim olacağı önemli değil. Benim senaryomda Mihawk. Sen istersen Buggy de. Önemli olan bir bütün olarak güçlerini değerlendireceğiz.
Kaptan ağırlığında biri yok maalesef karşıda. Teach'in mevcut gücü yetersiz. Genel anlamda Yonkou olmaya en yakın tayfalarının biri olurdular ama. Mihawk da kapalı kutu ondan belki bir şey çıkar diye net bir şey söylemeyeyim konunun hatrina..:D

Kaptan ağırlığında biri yok maalesef karşıda. Teach'in mevcut gücü yetersiz. Genel anlamda Yonkou olmaya en yakın tayfalarının biri olurdular ama. Mihawk da kapalı kutu ondan belki bir şey çıkar diye net bir şey söylemeyeyim konunun hatrina..:D
Kaptanları daha zayıf olsa bile tayfa bütün olarak durumu dengeleyebilir. Dövüşçü kısmı oldukça güçlü.

Kaptanları daha zayıf olsa bile tayfa bütün olarak durumu dengeleyebilir. Dövüşçü kısmı oldukça güçlü.
Big Mom'ın tayfa Kaptanlar hariç karşıyı yener gibi geliyor bana.

Hani Big Mom ile Mihawk'' dışarda tuttuk mu.. Geriye kalanlar aeasindaki savaşı Big Mom tüm taşı yener gibi duruyor.

Owen Daifuku Perosoero ,Snack, Smothie, Cracker, Katakuri felan...

Big Mom'ın tayfa Kaptanlar hariç karşıyı yener gibi geliyor bana.

Hani Big Mom ile Mihawk'' dışarda tuttuk mu.. Geriye kalanlar aeasindaki savaşı Big Mom tüm taşı yener gibi duruyor.

Owen Daifuku Perosoero ,Snack, Smothie, Cracker, Katakuri felan...
Öyle diyorsan :sapkali:

Mihawk kaptan
Teach sağkol
Weevil solkol
Doffy 3. komutan
Law 4. komutan
Falan filan derken öttürü dünya yaparlar.
Bir de ben miço olarak gideyim de gelecek nesilde yonkoluğum garanti olsun. :p
Umarım Mihawk Doğu Mavide Zoro'yu kurtarmak için kol vermez de kk olurlar. :D

Sorunun cevabı Üç Büyük Güç'ün ve aralarındaki dengenin yorumlanmasında. Denizci+Savaş Lordları=Yonkou mu? Denizci+Shichibukai=Yonkou'dan biri mi? Garp'ın sözünü ettiği denge konuşmasından benim anladığım ilki. E peki ya Marineford falan hiç demeyin, hiç karıştırmayın:D. Ama dış sesin de dediği gibi bu adamların bir arada dövüştüğü düşünülemez(animeden aklımda kalmış, mangada var mı yok mu bilemeyeceğim).Ola ki tayfa oluşturdular o zaman cevap en güçlü tayfa olurlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık