Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
Köpek denilince ilk aklıma gelen isim Lucci oluyor.

Ancak neticede Schi olmak denizcilere de şunu demek olmuyor mu? Bana bulaşmayın yeri gelince de sizin için çalışacağım.

Haliyle elbette herkesin bir plan programı var. Hancock tek başına mesela, koramiraller ile çarpışır ve muhtemelen kazanır da. Ama denizciler adayı yok etmek isterse maalesef kendini kurtarsa bile halkı ve kardeşleri ölür.

Haliyle mecbur taviz veriyorlar. Doflamingo dahil. Çünkü Garp tek başına gelse karşısındaki tüm Schi’leri paketler.

Schiler, amiraller ve Garp ile kapışamazlar.

Totişlerini kurtarmak için oluyorlar işte at koşturuyorlar sonra. Akainu önüne gelse canını alıcam dese hepsi sarılık geçirir hepsi bi Mihawk geçirmez oda karakterinden yeneceğinden değil

Herhangi bir yonko'nun 3,4 adamı pestil eder bunları bana göre.Çoğu bireysel güç olarak zayıf adamlar.Korkularından Shichibukai olduklarını düşünüyorum.

Supernovalardan biri olan urogue bm'nin 4.adami olan snacki yenmis yani bir shicki bir urogue etmez demekle ayni sey senin dedigin. Buggy icin diyorsan dogrudur.
Urouge diye küçümsediğin adamdan taş çatlasa Dof,Mihawk ve Wewıl üstündür.Hadi belki hancock.
Croco gibi adamlar kıyaslanmaz bile

Şu konuda ''ama çıkarı var'' geyiğini de hiç anlamıyorum. Çıkarları olduğu için köpeklik yapıyorlar zaten. Adamlar kendilerine sahip arıyorlar demedik, çıkar uğruna köpeklik yapıyorlar dedik.
Bu arada psikolojik problemlerim yoktur tşk.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık