Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Shanks

'Kızıl-Saç Korsanları' forumunda Smoker tarafından 11 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Dahahahaha!

122 oy
    78.7%
  2. Zehahahaha!

33 oy
    21.3%
  1. justahuman Gri Gerçeklik

justahuman (Gri Gerçeklik)
    Mesaj Sayısı 2,975
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    One Piece gerçekten var diyen 3 karakter.

Roger

Whitebeard

Somaker-san : ))

Artık olmama ihtimali yok.

--

Shanks Luffy gibi bencil midir? Bilemem ancak gereksiz savaşlardan kaçınma konusunda Luffy gibi değil. Gerek duymadığı sürece hiç bir savaşa girmeyen biri bence.
    Manga'da var mı bilmiyorum ama Anime'de Luffy'e hitaben diyor Roger'e de diyordum savaşmayalım gerek yok kaçalım diye falan.

Yeni tayfa üyesi ki 94 milyonluk adama diyorki boşver takma sen gel yoksa ölürsün diyor. Luffy olsa den den mushi ile bağırıp çağırıp sen kim oluyorsun adamıma laga luga yapıyorsun der. Tayfamı koruyayım derken adamın ölümüne sebep olurdu ama Shanks öyle değil. Adamına onurunu yerler altına al sıkma canını kalk gel hayatın onurundan daha önemli diyor.

Ancak WB ile görüşmesi gerektiğini düşününce kalkın gidiyoruz diyor. Denizcilerin bizi durdurmaya geleceği varsa göreceği var diyor. Tayfası da savaşa aç bir şekilde sevinerek çıldırıyor. Belli ki Shanks dediğim gibi gereksiz savaşlardan uzak tutuyor tayfasını. Kendisi de sadece müdahale etmesi gerektiği yerde devreye giriyor.
    Ace kurtarmak için harekete geiyor, Kaido'yu durduruyor, savaşı durduruyor vs.

Shanks Luffy bana gençliğimi hatırlatıyor dedi. Çok küçükken belki öyledir ancak Rogerin gemisinde ve kendi tayfasında bazı yönlerden çok farklı olduğu ortada.

2. çiköfte Macera ise büyük bir ibadettir.

çiköfte (Macera ise büyük bir ibadettir.)
    Mesaj Sayısı 1,312
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Zaten Raftel adını ilk anan Crocus değil mi? İlk başta One Piece'in böyle muallak konumlandırılması normal.Dünyayı arama gerekliliği de Ponegliflerden geliyor.

3. Mesaj Sayısı 231
    Üyelik Tarihi28 Eki 2017
    Hırçın miço. Umarım ömrümüz yeter de senin Zehahahaha yı yıkıp final bossu olduğun günü götürürüz.

4. Mesaj Sayısı 809
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    Karizma konusunda Rayleigh ile yarışır.

5. Eustass Captain Kidd (yavşanks)
    Mesaj Sayısı 6,874
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Sakazukinin bunu soba borusu-evet subliminial içerir- gibi deleceği günü sabırsızlıkla bekliyorum.

6. Uchiha Itachi carpe diem

Uchiha Itachi (carpe diem)
    Mesaj Sayısı 9,540
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Bu iki bilgi epey önemli. :)

7. Mesaj Sayısı 266
    Üyelik Tarihi5 Ağu 2017
    Oylama başlıklarına çok güldüm:hhh:Dahahaha nedir ya:alkis:

8. kuroashi.no.sanji1993 黒い剣士が来た

kuroashi.no.sanji1993 (黒い剣士が来た)
    Mesaj Sayısı 7,113
    Üyelik Tarihi5 May 2015