Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Shanks

'Kızıl-Saç Korsanları' forumunda Smoker tarafından 11 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

 1. Dahahahaha!

  133 oy
  78.7%
 2. Zehahahaha!

  36 oy
  21.3%
 1. Alpamis Monkey D. Luffy

  Alpamis (Monkey D. Luffy)
  Mesaj Sayısı 13,788
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Luffy için kimse onun hatasından dolayı onu kurtarmaya gelip canını tehlikeye atarak onu kurtarmadı.. Aynı şey değil Big Mom olayını söyleyeceksen.

  @RedTeroR

  Aynı şey dediği kaçmama durumu. Nereden bilsin Ace neden kaçmadı. Böyle bir şeyden sebep kacmadigini bilseydi ölüsünü denizcilere geri verirdi.
   
 2. Mesaj Sayısı 4,197
  Üyelik Tarihi3 Mar 2016
  Yok onu söylemeyecektim.Ace'yi severim fakat son hareketi bence de yanlıştı.Bencillikle kastettiğim nakamalarımı koruyacam deyip hep en tehlikeli adalara gitmek istemesi.Mesela BAA'da 3 ada içinde en tehlikeli adaya gitmek istemişti.Diğer tayfa üyeleri istememesine rağmen.Gerçi o sahne mangada var mı bilmiyorum ama Luffy'nin böyle genel bir huyu var.
   
 3. Alpamis Monkey D. Luffy

  Alpamis (Monkey D. Luffy)
  Mesaj Sayısı 13,788
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Tayfadaki ottan b.ktan korkan adam da var. Tehlikeyi de macera olarak görüyor. Onun dışında korsan olmanın kendisi tehlike. Korsan da olmasınlar o zaman.
   
 4. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

  Smoker (the White Hunter)
  Mesaj Sayısı 17,578
  Üyelik Tarihi22 Nis 2009
  Bana sorarsanız, One Piece diye bir hazine gerçekten var, ancak Raftel'de değil. Zaten hazinenin Raftel'de olduğu hiç söylenmedi. Sadece kimsenin görmediği son ada olduğu için üzerinde böyle bir misyon var.
   
 5. Raiden Jack the Ripper

  Raiden (Jack the Ripper)
  Mesaj Sayısı 10,671
  Üyelik Tarihi20 Mar 2014
  İlginç. Bu kanıya nasıl vardın peki?
   
 6. Mesaj Sayısı 4,197
  Üyelik Tarihi3 Mar 2016
  O otton b.ktan korkanların kendi sorunu zaten.Korkuyorlarsa korsan olmucaklar onların yaptığı saçma bir şey.Ama Luffy'de tehlikeyi macera olarak görüyor diye bu onu masum yapmıyor.Nakamalarımı koruyacam deyip hep en tehlikeli yerlere götürmeye çalışıyor bu da bir gerçek.Bu da Luffy'nin çelişkili hareketlerinden biri.
   
 7. Eustass Captain Kidd (yavşanks)
  Mesaj Sayısı 8,313
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Hepsini orada bıraktim derken rafteli kastediyor bence.Raftelin varlığını bilen korsanlarım kitabe aramasi bu yüzden.İmkan var tabi orda olmadığı ile alakalı.
   
 8. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

  Kuroro (Skill Hunter)
  Mesaj Sayısı 4,850
  Üyelik Tarihi16 Kas 2014
  Luffy ve Ace'in bazı karakteristik özellikleri farklı. Ace Roger gibi gururlu ve asabi bir tip. Luffy karakter olarak daha çok Shanks'a benziyor. Öyle bir ortamda Ace gibi ölümcül bir bencillik yapacağını sanmıyorum. Ace'in de başına ne geldiyse sinirliliğinden geldi zaten. Adamın elinde değil, kanında var.
   
 9. Eustass Captain Kidd (yavşanks)
  Mesaj Sayısı 8,313
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Teachin bunu yerle yeksan edeceği gün yakındır.
   
 10. Alpamis Monkey D. Luffy

  Alpamis (Monkey D. Luffy)
  Mesaj Sayısı 13,788
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Yahu gidip adamları MF'un içine sokuyormus gibi bahsettin. Adam bir kere KK olmak istiyor olayın tehlikesi amacında yatıyor. Tehlike denilmiş ama ne olduğu belli değil. Luffy de bunu macera anlamında alıyor.

  Ace'in sondaki bencilliğin hiçbir şey açıklayamaz. Yapmamalıydı. Bütün tayfa yalvarıyordu adama. O adamlar da geri dönmesini bilirdi. Bazen kacmayacagin bazen de kaçman gereken durumlar vardır.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık