Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 863 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Golden Week tatilinden dolayı bu hafta Jump çıkmayacak. Bu sebeple bu hafta One Piece yok. Ayrıntılar
    Duyuruyu Kapat
  3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  5. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Shanks

'Kızıl-Saç Korsanları' forumunda Smoker tarafından 11 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Dahahahaha!

64 oy
    80.0%
  2. Zehahahaha!

16 oy
    20.0%
  1. Mesaj Sayısı 4,306
    Üyelik Tarihi14 Temmuz 2009
    Ölecek yani bu bahsini de Luffy e yatırdı işte bir şey de yaptığı yoktur muhtemelen diğer Yonkoular gibi meyve çalayım yok yapay meyve yapayım gibi şeylerle uğraşmıyordur. Adam haki de iyi çıkacak tayfası da öyledir muhtemelen. Ama BB nin bu adamı öldüreceğini düşünüyorum.

2. MrFoseptik (Üye)
    Mesaj Sayısı 260
    Üyelik Tarihi31 Mart 2016
    Neko ve Inu ile karıştırdığımı söylediler ama hala aklımda böyle. Movielerin birinde denilmiş olabilir. Ya da ben yanlışım. "Hatırladığım kadarıyla " yazacaktım unutmuşum zaten

3. Kuro Ashi no Sanji (Empyrean)
    Mesaj Sayısı 723
    Üyelik Tarihi19 Mart 2016
    Şunu da şuraya koyayım. Güzel çalışma olmuş.

Oda'nın dediği gözü bantlı korsan Teach mi olacak acaba? Shanks vs Teach kapışmasında Shanks gözündeki yaranın intikamı olarak Teach'i kör etse, Teach de bunu öldürse; Teach karşımıza gözü bantlı olarak çıkabilir belki.

4. kadir †. Gnothi seauton Site Yetkilisi

kadir †. (Gnothi seauton)
    Mesaj Sayısı 5,877
    Üyelik Tarihi4 Temmuz 2012
    Hakkında güzel bir teori var. Shanks'ın gözündeki yara izi, Marshall D. Teach'in katlettiği 3 arkadaşının intikamını almaya çalışırken oldu denmiş.

Elindeki aletle önce arkadaşlarını, en son da Shanks'ı çizmiş :D

Smoker da çeviri de yazmıs.

Shanks'ın gözündeki yara izi, Teach'i gördüğü zaman sızlamaktadır.

Shanks'ın kişiliği de ortaya çıkıyor böylece. Eğlence'ye düşkün, aslında gülmesinin nedeni acı çekmesi olan, arkadaşlarına zarar geldiğinde geçmisinde yaşadıklarından ötürü acımayan bir tip. Luffy'nin kimse'yi kaybetmeyecem lafı da oturuyor böylece. Hasır Şapkayla beraber, arkadaşlarını kaybeden Shanks'ın iradesini de taşımış oluyor :good:

Aha son cümle :D

5. Acacia Li Xin Site Yetkilisi

Acacia (Li Xin)
    Mesaj Sayısı 2,151
    Üyelik Tarihi11 Aralık 2008
    Soyut bir yorum olmuş. Bu teorinin üzerinden bir de Teach, Shanks'ı yenerse çok adaletsiz bir durum olur. Bunu kimse de istemez. Kaldı ki, böyle bir şey olursa Teach One Piece'in kötülük abidesi olarak anılır. Oda'nın o kadar ileri gideceğini sanmıyorum.

6. Mesaj Sayısı 4,046
    Üyelik Tarihi25 Ocak 2015
    Böyle bir durumda Shanks Teach'i asla yaşatmazdı. Güçlenmesine izin filan vermezdi. Muhtemelen bir Roger-WB savaşında karşılaştı bunlar.
    Teach zaten kötülük abidesi değil mi ki? Teoriye ihtimal vermiyorum ama bence Teach o sıfatı aldı bile. :D

7. Acacia Li Xin Site Yetkilisi

Acacia (Li Xin)
    Mesaj Sayısı 2,151
    Üyelik Tarihi11 Aralık 2008
    Teach'in henüz yeterli derece kötülüğünü görmüş değiliz. Wb olayında planları doğrultusunda yaptı. Kimseyi öldürdüğünü de görmedik. Ancak Shanks olayı yukardaki gibi olursa işte o zaman nefretle anılan karakter olabilir.

8. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 1,937
    Üyelik Tarihi22 Nisan 2015
    Shanks gibi bir adamın Teach'e kin gütmesi enteresan zaten. Normal şartlarda Shanks'ın kaybetse dahi takmaması lazım, sonuçta kendi söyledi Teach o yarayı hakkıyla açmış. Yani Shanks gibi iyi sınıfında diyebileceğimiz bir karakter hakkı ile aldığı bir yara ya da hakkıyla kaybettiği bir dövüşten ötürü boş bir şekilde kin gütmez ama Shanks açık açık Teach'i çekemiyor.

Bu durumda aralarındaki mesele bir yara izinden daha derin olmalı. Bu arkadaş teorisi mantıklı geldi bana. Tam açıklaması olur durumun.

9. yyolcu The voices without resolve are nothing but noise!

yyolcu (The voices without resolve are nothing but noise!)
    Mesaj Sayısı 1,326
    Üyelik Tarihi29 Haziran 2015
    Bence böyle bir şeye gerek yok yani Oda'nın BB veya başka bi karakterden iğrendirmeye çalışmasını istemem.

10. Mug1wara (-ya)
    Mesaj Sayısı 1,120
    Üyelik Tarihi19 Mart 2013
    Shanks... İleri görüşlülüğünü hep Atatürk'e benzetiyorum.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık