Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Bu adamdan daha işlevsiz bir karakter görmedim, Buggy bile daha çok iş yapar.
Ya hükümetin köpeği olacaksın, ya da hayatını gerçek bir korsan gibi yaşayacaksın, bu adam ikisini de yapamamış.
Hükümetle görüşmüş olması tüm karizmasını sildi benim için, hadi olağanüstü bir durum oldu gitmek zorunda kaldı desek bile öyle değil.
Görüşmeye gittiğinde ''eğer gelen sen olmasaydın bu kadar işin arasında önemsemezdik'' falan diyorlar.
Bu konuşmaya göre hükümetin kapısını daha önce defalarca açtığı ortaya çıkıyor, ilk değil yani.
Hükümetle bu kadar yakın olmasının mantıklı bir nedeni olacaktır muhtemelen, ama dünyanın kaderi buna bağlıydı geyiğini yapsalar bile kurtaramazlar bu adamı gözümde.
Luffy daha önce senin tayfandan bile güçlü bir tayfa kuracağım demişti, bu söz ilerde Shanks ile bir savaş olacağının sinyalini veriyordu sanki ufaktan.
Oda bu karakteri çok fazla şişirdi, muhtemelen kötü çıkarıp ters köşe yapma gibi bir düşünceyle yapmıyordur bunu.
Ama bu japonlar sapık adamlar, herşey çıkabilir altından, fazla gizemli olması düşündürmüyor değil yani.

Shanks is implied to have the NUMBER ONE HIGHEST BOUNTY. He's immensely powerful, easily capable of fighting even the admirals, despite him having no devil fruit. He's also got connections to the Gorosei, which is how he was able to have a meeting with them

Eğer bu canon çıkarsa yani onaylı çıkarsa
ne mihawk kk len lobisi kalır ne shanks en güçsüz lobisi.

Shanks is implied to have the NUMBER ONE HIGHEST BOUNTY. He's immensely powerful, easily capable of fighting even the admirals, despite him having no devil fruit. He's also got connections to the Gorosei, which is how he was able to have a meeting with them

Asil bu haber dogru cikarsa mihawk kk len tayfa cikar. :d neyse shanks hakettigini almis olur.

Meyvesizmiş söylenene göre. Büyük ihtimal kılıç + haki tabanlı dövüşüyor. Mihawk'ın gücünün yüksek olduğu yönünde görüşlere yarar bu söylem açıkçası.

Pardon diye bir komedi filmi var. Orada ''Kırmızı bültenle aranıyorsa zaten devletin adamıdır.'' diye bir replik geçiyor. Shanks eğer bu kadar yüksek bir ödüle sahipse hükümetin köpeğidir diyebilir miyiz kendisi için? :D

Asil bu haber dogru cikarsa mihawk kk len tayfa cikar. :d neyse shanks hakettigini almis olur.
Bu haber doğru çıkarsa hiçbir eskiden şöyleydi duelloydu açıklaması kurtaramaz mihawk’ı. Shanks tavanlara oynuyordu zaten bu haberle tavanı delip geçti:/
Pardon diye bir komedi filmi var. Orada ''Kırmızı bültenle aranıyorsa zaten devletin adamıdır.'' diye bir replik geçiyor. Shanks eğer bu kadar yüksek bir ödüle sahipse hükümetin köpeğidir diyebilir miyiz kendisi için? :D
Yok ya sanmıyorum:D hani cidden shanks’in köpek olduğuna dair imareler olsun bende destek veririm bu görüşe ama adam gidiyor ace ve wb’nin cesedini alıyor sonra küçük velet için kol veriyor üstüne de gözleri parlayarak mutlu bir şekilde “rayleigh bu çocuk kaptanımıza benziyor” diyecek ve hükümet adamı olması imkansız:D
Hep dedik shanks Oda’nın serideki vücut bulmuş hali diye. Seri shanks’in şapkayı vermesi ile başladı ve onunla da bitecek:rolleyes:

Bu haber doğru çıkarsa hiçbir eskiden şöyleydi duelloydu açıklaması kurtaramaz mihawk’ı. Shanks tavanlara oynuyordu zaten bu haberle tavanı delip geçti:/
Mihawk'ı KK seviyesi olarak görenleri bir kenara bırakırsak sence Shanks gibi önemli birisinin rakibi olarak geçen Mihawk'ın seviyesini yükseltmez mi? Ben sanmıyorum Shanks'ın, Mihawk'ı ciddiye alacağını daha çok Buggy gibi bir ilişkileri olurdu gibi geliyor. Fakat Wb gibi birisi övüyor ise Shanks bile Bb'nin tehlikesini belirtmek için bunu Mihawk ile olan düellolardan bir tanesinde almadım diyorsa bence az da olsa Mihawk'ı ciddiye almaya itmeli bence.

Mihawk, KK len lobisi gider, Mihawk>KK lobisi gelir. Shanks'tan güçlüsünü bekliyor ne de olsa reyiz.

Mihawk'ı KK seviyesi olarak görenleri bir kenara bırakırsak sence Shanks gibi önemli birisinin rakibi olarak geçen Mihawk'ın seviyesini yükseltmez mi? Ben sanmıyorum Shanks'ın, Mihawk'ı ciddiye alacağını daha çok Buggy gibi bir ilişkileri olurdu gibi geliyor. Fakat Wb gibi birisi övüyor ise Shanks bile Bb'nin tehlikesini belirtmek için bunu Mihawk ile olan düellolardan bir tanesinde almadım diyorsa bence az da olsa Mihawk'ı ciddiye almaya itmeli bence.
Mihawk zaten güçlü birisi bunu inkar etmem ama shanks her zaman ayrı ve özel tutuldu.
Fazla detaya girmek istemiyorum ama sanji ve zoro’nun seviye farkı hala 20 douriki mi sence? Wb bile diyor merdivenleri çok hızlı tırmandın diye. Shanks yerinde saymamış yani tek kolla bütün bunları başarmış meyvesiz hemde. Tek kollu adam korkmadan wb ile kılıç çarpıştırıyor sonra kaido’yu durdurup savaş basıyor. Yani mihawk buna ne yakın ne bir seviye ne olay gösterebilmiş değil. Mihawk’ın sadece en az 13 sene önce mi ne yaptığı duello var elinde. Shanks’in bunca yaptığı şeyden sonra sırf mihawk’ ile eskide yapmış olduğu bir şey yüzünden bir tutmak shanks’e haksızlık bence. Sabody’de büyük ihtimal luffy en güçlü nova bile değildi drake,urogue gibi karakterler daha güçlü bir izlenim vermişti bize. Şimdi ise luffy kesin en güçlüsü diyebiliyoruz rahatlıkla. Shanks ve mihawk da bir tutulmamalı artık bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık