Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shanks (Güncel) vs. Silvers Rayleigh (Zirve) vs. Roronoa Zoro (Seri Sonu)

Shanks Vs Genç Ray Vs Seri Sonu Zoro?

• Kullanılan toplam oy
    115
Ray eğer genç haliyle yonkodan daha güçlü veya eşit olamaz şu an bildiğimiz bi yonkou olan Bigmom yaklaşık rayle benzer yaşlarda o neden bu kadar güç düşüşü yaşamamış, son halini gördüğümüz ray amiral karşısında öyle çok rahat değildi zorlanıyordu baya ki iki yıl önceydi bu dediğim.neyse bence genç ray amiral üstü yonkou altı bi seviyedeydi zoro rayi geçer ama shanksı geçer mi orası meçhul bana kalırsa geçemez sonuç olarak shanks>zoro>ray
Ray ile Big Mom arasında 12 yaş farkı var yalnız.:D

Neymiş Zoro hiçbir zaman Yonko gücünde olamazmış :D Rayleigh, Zoro'nun yaşındayken gemi hırsızlığı yapan hırbonun tekiydi. Herif şu anda, bu yaşta Yeni Dünya'yı fethediyor. Zoro haterlığı da fena bi' şey. Serinin en potansiyelli 3-4 adamından biri bu :D

Ben hiçbir sağ kolun (kk sağ kol dahil) yonkou kaptanını yonkouya eşit olacağını düşünmüyorum.Zoro tabiki ray sanı geçicektir onda şüphe yok ama shanksı geçmesi bence imkansız.Yonkounun rakibi yonkou olur ancak.Eğer seri sonunda zoro shanksı geçerse luffynin rakiplerinden birini yani vay op serisinin haline. Ozmn mugivara tayfasında 1 yonkou üstü adam 2 de yonkou gücünde adam sanjiyide dahil ediyorum bana göre zoroyla denk olucaklardır ilerde saçma olur.şuan bile dünyayı 4 yonkou yönetiyor :) Ayrıca Shanksıda yabana atmayalım luffden önce roger şapkasını buna vermiş potansiyelide gayet fazla.
Shanks>Zoro>Rayleigh
Hatta tartışmayı daha alevlendirim Zoro Kidide geçemez Lawıda geçemez

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık