Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shanks (Güncel) vs. Silvers Rayleigh (Zirve) vs. Roronoa Zoro (Seri Sonu)

Shanks Vs Genç Ray Vs Seri Sonu Zoro?

• Kullanılan toplam oy
    115
sanırım son nokta artık bu vs. konusunda. 6 yaşındaki Luffy vs 4.yılında 5.yaşından gün almış Sabo vs. henüz dadan'a gitmemiş ama yolda olan Ace. Ben bu konuları görmekten bıktım siz açmaktan bıkmadınız.

Ray eğer genç haliyle yonkodan daha güçlü veya eşit olamaz şu an bildiğimiz bi yonkou olan Bigmom yaklaşık rayle benzer yaşlarda o neden bu kadar güç düşüşü yaşamamış, son halini gördüğümüz ray amiral karşısında öyle çok rahat değildi zorlanıyordu baya ki iki yıl önceydi bu dediğim.neyse bence genç ray amiral üstü yonkou altı bi seviyedeydi zoro rayi geçer ama shanksı geçer mi orası meçhul bana kalırsa geçemez sonuç olarak shanks>zoro>ray

Genç Ray=Shanks bana göre. Zoro en az genç Ray olacak ama aşacak mı bilinmez. Bundan sonrası beklenti meselesi. Mesela dünya hükümeti ve kutsal sümüklüler beklenenin üzerinde bir güç çıkarırsa seri sonunda Zoro da Shanks-Ray ikilisini geçecektir. Yoksa hemen hemen denk olurlar diye bekliyorum.

Ray eğer genç haliyle yonkodan daha güçlü veya eşit olamaz şu an bildiğimiz bi yonkou olan Bigmom yaklaşık rayle benzer yaşlarda o neden bu kadar güç düşüşü yaşamamış, son halini gördüğümüz ray amiral karşısında öyle çok rahat değildi zorlanıyordu baya ki iki yıl önceydi bu dediğim.neyse bence genç ray amiral üstü yonkou altı bi seviyedeydi zoro rayi geçer ama shanksı geçer mi orası meçhul bana kalırsa geçemez sonuç olarak shanks>zoro>ray
Big mom istisna zira 5 yaşında bir dev gibi olan demir den vücuda sahip biri yani normal bir insan gibi yaşlanınca güçten düşmüyo olabilir.

Ray 20 küsür yıl kılıç kullanmamış onu göz ardı etmemek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık