Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shanks (Güncel) vs. Silvers Rayleigh (Zirve) vs. Roronoa Zoro (Seri Sonu)

Shanks Vs Genç Ray Vs Seri Sonu Zoro?

• Kullanılan toplam oy
    115
Zoro'dan bir Shanks olur mu? Niye olmasın? Garanti olmasa da imkansız da değil. Daha üstü peki? ":)"

Genç Ray ile Şenks aşağı yukarı denklerdir.Genç Ray i üstün görüyorum az da olsa.Luffy de Seri sonu Şenksi ve Kaidoyu aşamasa da kesin denk olacaklardır.Luffynin anlik güç patlamalarinı pek dikkate almıyorum.Dikkate alırsam aşar kesin olarak.

Bu adamin tayfasından birisinin bu adamlara denk olması(Şenks) hatta üstün olması(Ray) bana göre imkansiz gibi bir şey.

Potansiyeli var mı var ama ondan daha potansiyelli olanlar var.
Luffy en fazla yonkou ayarı mı olucak sana göre?
Öyle olursa biz seriyi boşa okumuş oluruz dostum.
Nerdde KK'lık o zman? Adı üstünde hepsinin kralı.

Geleceği son seviye buysa repliği ben yonkou olaacak adamım olmalıydı.

Ankete gelirsem Genç Ray dedim.
Shanks'le denktir ama.

Luffy en fazla yonkou ayarı mı olucak sana göre?
Öyle olursa biz seriyi boşa okumuş oluruz dostum.
Nerdde KK'lık o zman? Adı üstünde hepsinin kralı.

Geleceği son seviye buysa repliği ben yonkou olaacak adamım olmalıydı.

Ankete gelirsem Genç Ray dedim.
Shanks'le denktir ama.
Luffynin gücü stabil değil.Yani demek istediğim bulunduğu yere ve duruma göre gücü artan bir adam Luffy.Water 7 de baş edemedikleri adamları Luffy hariç neredeyse zorlanmadan yenmeleri buna işaret.Robinin kaçırılma olayı olmasa yine yenemezlerdi o rakipleri.Hatta Naminin bir lafı vardi.Onlar hakkında endişelenme.Robinin durumunu öğrendiklerinde güçleri sınır tanımayacak diyordu.Benim yaptığım çıkarım da buna benzer.Normal zamandaki Luffy Kaido dengi olurken bu şekildeki bir durumdaki Luffynin gücü bu seviyelerin üstüne çıkacaktır.Zaten bu arc karşısında bu seviyelerdeki birisi var.Göreceğiz ne kadar güçlü olduğunu işte.

Adamin Kk olmak istemesi ne güçten ne de şan,şöhrette dolayi.Sadece özgürce gezmek istiyor adam.Eğer yonkoular en özgür olsa yonkou olmak isterdi bu adam emin ol :D

Bence hepsi eşittir çünkü genç ray KK nin tayfasındaydı seri sonunda zoro da KK tayfasında olcağı için eşittirler bana göre shanks güçlü çok güçlü çünkü güçlü olmasa WB adam yerine koyup birlikte sake içmezdi bence seri sonu üçüde eşit olur

Ray yonkou seviyesi bir adam. Shanks da öyle zaten. Ama Zoro'nun tahtını Ray ve Shanks'la karıştırmamak lazım. Bu adamın geleceği yer Ryuuma. Ryuuma zamanında yonkou üstü güce sahip midir bilmem. Ama şimdinin Zoro'su o güce erişecek. O yüzden Zoro»Rayleigh&Shanks ;)

shanks, rayleigh'den bir çıtır önde gibi geliyor, yonkou olduğu için demiyorum bunu. Rayleigh'de roger'ın tayfasına girmeyip tayfa toplasaymış yonkou olarak anılabilecek bir korsan, ama shanks bir ayrı geliyor, zoro'da mihawkı geçip en güçlü kılıç ustası olacağına göre, shanks'ıda geçecektir

Son düzenleme:
Genç Rayleigh neye göre yonkou seviyesi olarak gösteriliyor bir türlü çözemedim. Diğer sağ kollardan bu denli bi ayrımı ne sayesinde hak ediyor onu da anlamadım. Adam iki dakika kizaruyu tuttu diye herhalde bu yaygara. Zoro nun da geleceği seviye odur. Rayleigh gençliğinde bi amirali yenebiliyorsa Zoro da seri sonunda yenecektir. Fakat bu neye yetmiyor işte bunu hiç çözemiyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık