Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Shanks vs Genç Ray vs Zoro

'One Piece Manga Genel' forumunda Cadis Etrama Di Raizel tarafından 18 Haz 2017 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Shanks Vs Genç Ray Vs Seri Sonu Zoro?

1. Shanks

2. Genç Ray

3. Seri Sonu Zoro

4. Hepsi Eşittir

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. Mesaj Sayısı 1,732
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Zoro'nun hedefi Shanks'tır, güç bağlamında demiyorum, Zoro vs Shanks göreceğiz diyorum.

2. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 6,785
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Zoro'dan bir Shanks olur mu? Niye olmasın? Garanti olmasa da imkansız da değil. Daha üstü peki? ":)"

3. Will of D. 卐 ϜϓſϞ 卐

Will of D. (卐 ϜϓſϞ 卐)
    Mesaj Sayısı 1,211
    Üyelik Tarihi23 Eki 2014
    Luffy en fazla yonkou ayarı mı olucak sana göre?
    Öyle olursa biz seriyi boşa okumuş oluruz dostum.
    Nerdde KK'lık o zman? Adı üstünde hepsinin kralı.

Geleceği son seviye buysa repliği ben yonkou olaacak adamım olmalıydı.

Ankete gelirsem Genç Ray dedim.
    Shanks'le denktir ama.

4. Eustass Captain Kidd -Bana gülen herkesi katlettim.

Eustass Captain Kidd (-Bana gülen herkesi katlettim.)
    Mesaj Sayısı 3,325
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Luffynin gücü stabil değil.Yani demek istediğim bulunduğu yere ve duruma göre gücü artan bir adam Luffy.Water 7 de baş edemedikleri adamları Luffy hariç neredeyse zorlanmadan yenmeleri buna işaret.Robinin kaçırılma olayı olmasa yine yenemezlerdi o rakipleri.Hatta Naminin bir lafı vardi.Onlar hakkında endişelenme.Robinin durumunu öğrendiklerinde güçleri sınır tanımayacak diyordu.Benim yaptığım çıkarım da buna benzer.Normal zamandaki Luffy Kaido dengi olurken bu şekildeki bir durumdaki Luffynin gücü bu seviyelerin üstüne çıkacaktır.Zaten bu arc karşısında bu seviyelerdeki birisi var.Göreceğiz ne kadar güçlü olduğunu işte.

Adamin Kk olmak istemesi ne güçten ne de şan,şöhrette dolayi.Sadece özgürce gezmek istiyor adam.Eğer yonkoular en özgür olsa yonkou olmak isterdi bu adam emin ol :D

5. Strawhat sulo ---SEB---

Strawhat sulo (---SEB---)
    Mesaj Sayısı 72
    Üyelik Tarihi25 Haz 2017
    Bence hepsi eşittir çünkü genç ray KK nin tayfasındaydı seri sonunda zoro da KK tayfasında olcağı için eşittirler bana göre shanks güçlü çok güçlü çünkü güçlü olmasa WB adam yerine koyup birlikte sake içmezdi bence seri sonu üçüde eşit olur

6. Mesaj Sayısı 5,869
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Ray yonkou seviyesi bir adam. Shanks da öyle zaten. Ama Zoro'nun tahtını Ray ve Shanks'la karıştırmamak lazım. Bu adamın geleceği yer Ryuuma. Ryuuma zamanında yonkou üstü güce sahip midir bilmem. Ama şimdinin Zoro'su o güce erişecek. O yüzden Zoro»Rayleigh&Shanks ;)

7. Sphynxinator (Üye)
    Mesaj Sayısı 294
    Üyelik Tarihi3 Haz 2017
    shanks, rayleigh'den bir çıtır önde gibi geliyor, yonkou olduğu için demiyorum bunu. Rayleigh'de roger'ın tayfasına girmeyip tayfa toplasaymış yonkou olarak anılabilecek bir korsan, ama shanks bir ayrı geliyor, zoro'da mihawkı geçip en güçlü kılıç ustası olacağına göre, shanks'ıda geçecektir

Son düzenleme: 30 Haz 2017
  8. Phoenix Sanji

Phoenix (Sanji)
    Mesaj Sayısı 3,251
    Üyelik Tarihi21 Nis 2013
    Ahaha harika ya. Zoro hardfanı görmüş masum üyeler :hhh:

9. Reptile86 (Üye)
    Mesaj Sayısı 76
    Üyelik Tarihi31 May 2017
    Seri sonunda zoro tam bir canavar olacagı için, Shanks = Zoro = Genç Ray :)

10. arcadia Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan

arcadia (Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan)
    Mesaj Sayısı 1,747
    Üyelik Tarihi6 Ara 2014
    Genç Rayleigh neye göre yonkou seviyesi olarak gösteriliyor bir türlü çözemedim. Diğer sağ kollardan bu denli bi ayrımı ne sayesinde hak ediyor onu da anlamadım. Adam iki dakika kizaruyu tuttu diye herhalde bu yaygara. Zoro nun da geleceği seviye odur. Rayleigh gençliğinde bi amirali yenebiliyorsa Zoro da seri sonunda yenecektir. Fakat bu neye yetmiyor işte bunu hiç çözemiyorum

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık