Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shanks Kılıç Ustası mıdır?

• Konbuyu başlatan fortime
  • Başlangıç tarihi

Shanks kılıç ustası mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    356
@Rhman allah aşkına nasıl böyle bi çıkarım yaptın :)
Herif velet demek istese velet der zaten WB'den bahsediyoruz bu adamın 10 yıldan önceki bir zamanda olan düellodan bahsederken böyle konuşmasa vakti zamanın o düellonun çok büyük yankı uyandırmasından kaynaklıdır ve WB bu sözlerle beraber Shanks'ın yükselişinden bahsediyor.
@Frtztrk tamamen hemfikiriz bu konuda

@Alfamert ortakız biz zaten :D

Mert Reese@
Sence kılıca adanmışlıgı olan birimi kılıç ustasıdır ? (X)
Kılıc kullanıp kendını kılıca adamış olmayan birimi ? (Y>X olmak üzere)

Ben onu aynı kulvarda olanlar için demeye çalışmıştım.Yani kılıç ustası vs Fiziksel dövüşçüye de Düello denmez sanırım.Aklıma da ilk Zoro vs Mihawk geldi.
Nerede dedim ben fiziksel dövüşçü diye veya kılıç kullanmıyor diye? Diyorum ki Arlong gibi kılıç kullanması düello için yeterlidir yanlış mıyım illa uçan saldırılar falan mı lazım?

Mert Reese@
Mihawk için hayatını kılıca adamış biri olduğunu kanıtlayabilirmisin?
Ya da shanks için hayatını kılıca adamamış biri olduğunu kanıtlayabilirmisin?

Hatta vista için hayatını kılıca adamış birisi olduğunu kanıtlayabilirmisin?

@Serkan bu yüzden bi önceki mesajımda Zoro yazdım...
Kılıç ustalıgı basit bişey değildir bu serideki aşcı bile elleriyle dövüşmüyor Aşcılıgına laf gelmesin diye.
Bu kavramlar basit kavramlar deyiller hop buda iyi kullanıyormuş buda kılıç ustası olsun diyemeyiz.

Belki tek kolu olduğu için kılıca bu kadar güveniyor. Bir de ayağı yok mu bu adamın tekme falan hani? Hayır ilk kez aynı düşündüğüm konuda bir adama olabilite düşündürmeye çalışıyorum bravo ne kadar gözü kapalı bakıyorsanız artık.
Tekmesi falan yok mu diyen benmiyim?Tekme ile dövüşen birisi fiziksel dövüşçü olmaz mı ?Arlong saf güç ilede dövüşen birisi bence Shanks sadece kılıcına hakim bu yüzden düello tabiri buna tam uygun uzatmayalım en iyisi.

@Serkan bu yüzden bi önceki mesajımda Zoro yazdım...
Kılıç ustalıgı basit bişey değildir bu serideki aşcı bile elleriyle dövüşmüyor Aşcılıgına laf gelmesin diye.
Bu kavramlar basit kavramlar deyiller hop buda iyi kullanıyormuş buda kılıç ustası olsun diyemeyiz.
Shiliew için kılıç ustası diyoruz ama ya ileride kılıç ustası değildir diye ODA açıklarsa.Bu arada shiliew'in kesin olarak kılıç ustası olup olmadığı belli değil daha.
Aynı durum shanks için de olabilir.

Tekmesi falan yok mu diyen benmiyim?Tekme ile dövüşen birisi fiziksel dövüşçü olmaz mı ?Arlong saf güç ilede dövüşen birisi bence Shanks sadece kılıcına hakim bu yüzden düello tabiri buna tam uygun uzatmayalım en iyisi.
Ayakta alkışlanası bir cevap bravo tebrik ediyorum bir yazışmaları okursan baştan sona tamamen olabilite üzerine tartışığımı ve verdiklerinizin kılıç ustası olduğunu kanıtlamayacağını anlatmaya çalıştım ama nerde neyse olduğu kadar...

Mert Reese@
Bence siz kılıç ustası tabirini çok abartıyorsunuz Ryuuma'ya kalırsa iş hiç birisi kılıç ustası sayılmaz :D Shanks'in hayatını kılıca adamadığını ne biliyorsun?Zoro da hayatını kılıca adayan birisiydi.Ne oldu Luffy için En büyük rakibine diz çöktü.Hangi kılıç ustası yapar bunu?Kaptanın hedefini kendi hedefinden üstün tutuyor nerede adanmışlık?Mihawk ile Düello attığı için Sırf kılıç ile dövüşebilecek birisini Kılıç ustası olarak görmek yanlış değil Herkesin kişisel görüşü farklı olur yanılabiliriz de .Büyük bir ihtimalle sırf kılıç ile dövüşen birisini tutup ta kılıcı 2.planda tutan birisiylede bir tutmak yanlıştır bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık