Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kızıl Saç Korsanları'nın Gücü

• Konbuyu başlatan Togrul
  • Başlangıç tarihi
Kizaru Beckman sahnesinde, kizaru'nun o kadar kolay saf dışı olacağını düşünmüyorum, ha kizaruyu orada istese kurşunlardı ama arkadan hazırsızlıksız yakalamışken sıksaydı bu dediğim durum geçerliydi. Kizaru fark ettikten sonra o kurşunu yemez artık. Kurşuna haki basıyor muhtemelen Beckman bu yüzdende tehlikeli bir eleman.

Shanks'a gelincede eli kimin cebinde belli değil. Bir bakıyorsun mihawk'ın kucağında bir bakıyorsun goroseinin kucağında...

Arkadaşlar odada açıklıyor shanksin kolunu olayını normalde sadece hikayeyi ilgi çekici yapmak icin yapmış normalde kolunu kaptırmıyormuş shanks için o olay bir kıstas degil
Ayrıca kaido ve bm suan shanksi yenemedikleri icin birisi sürekli siyasi evlilik yapıp digeride şeytan meyveleriyle en güçlü orduyu kurmaya çalışıyorlar shanksten güçlü olsalar bunları yapmak icin bu kadar çaba harcarlarmıydı bb’den henüz çekindiklerine inanmıyorum

Arkadaşlar odada açıklıyor shanksin kolunu olayını normalde sadece hikayeyi ilgi çekici yapmak icin yapmış normalde kolunu kaptırmıyormuş shanks için o olay bir kıstas degil
Ayrıca kaido ve bm suan shanksi yenemedikleri icin birisi sürekli siyasi evlilik yapıp digeride şeytan meyveleriyle en güçlü orduyu kurmaya çalışıyorlar shanksten güçlü olsalar bunları yapmak icin bu kadar çaba harcarlarmıydı bb’den henüz çekindiklerine inanmıyorum
Evet güzel söylemişsin,zaten bunu big momın ağzından söyletti oda,eğer zamanında o evlilik olsaydı ne dede,ne kaidou,ne shanks hepsini halleder korsan kralı olurdum diyor zaten bb yok o zamanlar daha.

Yani sadece tek olarak veya ana tayfa olarak düşündüğümüz için daha çok yanıldığımızı oda belirtmiş burda aslında.

Yani momda siyasi vs güçlenip topunu alabilicek güçte demek ki belirtiyor bunu,tek gidip hepsini ya da tayfayla gidip alırdım demiyor.

Enlerin toplandığı tayfadır bu tayfa şöyle;
Serinin en iyi hakisi Shanksta
En büyük hızı Roo da
En stratejicisi yada zekisi Beckman
En iyi keskin nişancısı Yassoop
Ve bence en iyi Kılıç ustası Mihawk da bu tayfada.
İskelet bakımından en güçlü ana tayfa bu tayfadır bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık