Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks'ın Amacı Ne Olabilir?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Çakalın planları var tabi ki.Kendisinin bi sebepten ötürü başaramadığı işi luffy yapacak.O iş ne onu bende bilmiyorum muhtemelen D ile alakalıdır.Sonra luffy tam hazine/silah..vb alacakken bu kızıl kafa karşısına dikilecek ve onu elde etmek için kapışmaya başlayacaklar.Hem böylelikle luffy'de çocukken verdiği o 'seni ve tayfanı yenecem' sözünü de tutmuş olur

Çakalın planları var tabi ki.Kendisinin bi sebepten ötürü başaramadığı işi luffy yapacak.O iş ne onu bende bilmiyorum muhtemelen D ile alakalıdır.Sonra luffy tam hazine/silah..vb alacakken bu kızıl kafa karşısına dikilecek ve onu elde etmek için kapışmaya başlayacaklar.Hem böylelikle luffy'de çocukken verdiği o 'seni ve tayfanı yenecem' sözünü de tutmuş olur
Shanks Luffy bekliyor zaten ''Aynı kaptan gibi konuşan bi adam demişti'' Shanks

Kavga edemeyekler çünkü ölecek...

Yeni Dünya'yı kolaçan ediyor, yonko'lar arası güç dengelerini süzüyor ve sağlamaya çalışıyor bence. Eskiden iki oturaklı iki de çılgın yonko var idi. Şimdi üç tane çılgın var. Shanks üç çılgının arasında tek kaldı. Zor zamanlar kapıda olduğu için önlemler alıyordur şimdi o.

Şu kapaktaki düğün neyin nesi ola ki? Yasopp ikinci evliliği mi yapıyor acaba? :confused:

Shanks muhtemelen Luffy yonko olunca onu destekleyerek korsanlar kralı yapacak. Şuan da bunun için altyapı hazırlıyordur.Veya Luffy kendisi korsanlar kralı olur Shanks ta hükümete karşı olan son savaşta yardım eder.
Luffy nin o şapkayı geri vermeye gideceği zamanı sabırsızlıkla bekliyorum:alkis:

Rafteli bulacak ve KK olacak kişiye rehber olmak, o kişide WB'ninde bahsettiği ortalığı kasıp kavuracak gerçek D. iradesi, yani Teach değil luffy ;)

Şıklarda bunlarla ilgili bir şey yok.

Rafteli bulacak ve KK olacak kişiye rehber olmak, o kişide WB'ninde bahsettiği ortalığı kasıp kavuracak gerçek D. iradesi, yani Teach değil luffy ;)

Şıklarda bunlarla ilgili bir şey yok.
Teach olmasını tercih ederim, gerçek bir korsan ve D. iradesini taşıyor. Amacı uğruna yıllarca, kendini "baba" diye nitelendirip küçük çocukların peşine düşen sapıkça bir zihniyetin yanında sabretmek zorunda kalmış, nihayetinde cezasını da kesti elbette. Ama tabi ki mangaka sebebi ile yan karakter olsa adını bile duymayacağımız bir çocuk KK olacak.

Teach olmasını tercih ederim, gerçek bir korsan ve D. iradesini taşıyor. Amacı uğruna yıllarca, kendini "baba" diye nitelendirip küçük çocukların peşine düşen sapıkça bir zihniyetin yanında sabretmek zorunda kalmış, nihayetinde cezasını da kesti elbette.
Mangayı çok iyi anlayıp iyi analiz etmişsin.Gözlerim kanadı gerçekten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık