Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Shanks'ın Amacı Ne Olabilir ?

'Manga Anketleri' forumunda Millennium Wizard tarafından 22 Kas 2016 tarihinde açılan konu

?

Sizce hangisi ?

1. Elit tayfa üyeleri toplamak

10.8%
  2. Güçlü meyveleri bularak elinde tutmak

5.8%
  3. Politik güç ve istihbarat ağı

16.7%
  4. İttifak ve ortaklık kurmak

10.8%
  5. İçmek

12.5%
  6. Daha çok içmek

35.0%
  7. Parti yapmak

5.8%
  8. Her gün parti yapmak

43.3%
  9. Dünyanın en iyi kılıç ustası olmak.

10.0%
  10. Korsanlar Kralı olmak.

5.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. luffykun Üye

luffykun (Üye)
    Mesaj Sayısı 474
    Üyelik Tarihi2 Ağu 2011
    Shanks Adamdır.
    WB'ye kolumu yeni çağ üzerine yatırdım diyen
    Rayleigh'e Luffy hakkında aynı Roger gibi biri var diyen.
    Luffy'nin Korsan kral hayalinin temelini atan
    WB ve Ace'nin onurunu koruyan
    İmparatorlar arasında en akılcı ve yapıcı davranan kişi.
    Bu kıyafeti oradakilerden gizlenmek içindir. Tayfasından gizlenecek türde birisi olamaz.
    Oraya gelmişse vardır geçerli bir sebebi.

2. Count Alucard (detnrlr)
    Mesaj Sayısı 3,443
    Üyelik Tarihi8 Tem 2014
    Başka bir seri olsa Shanks kesinlikle ''içeride'' derdim ama bu seride olmaz ya. Yakışmaz.

3. Shanks Üye

Shanks (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,384
    Üyelik Tarihi8 Oca 2010
    Gelecek nesile iyi bir dünya bırakmak....

4. Historia Ülent-Ursa

Historia (Ülent-Ursa)
    Mesaj Sayısı 4,056
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Rogerin ruhunu devam yaşatmak için yeni nesil için ortam ve dengeyi sağlıyor.
    Aynı zamanda raftelin koruyucusu.

5. AntiNewEra AraBeniBul

AntiNewEra (AraBeniBul)
    Mesaj Sayısı 595
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Biliyorsunuz ben Roger Pirates'daydım zamanında.
    Kaptanımız Roger çok zalim bir adamdı. Masum, sivil, çocuk, kadın, korsan, denizci vs dinlemez deşerdi.
    Rayleigh tayfanın iyi yüzüyken, Scopper Gaban da aynı Roger gibi kötü yüzlerden biriydi.
    Rayleigh'i biliyorsunuz bu aralar gemi kaplamacılığı yapıyor. Gemimiz Oro Jackson'ı kaplayıp denizin altında demirlemiştik Roger tayfayı dağıttıktan sonra.
    Gaban East Blue'daki köyünden çıktı, Sabaody'e vardı. Rayleigh ile gemi için kavga etti, ve kazandı. Oro Jackson'ın kaptanı şuan, ve New World'e giriş yaptı.
    New World'e, Raftel'e ve kayıp tarihe hakimdir kendisi.
    Ha bu arada, Uranüs Oro Jackson'da.

6. UranyumX Karakterin kaderindir.

UranyumX (Karakterin kaderindir.)
    Mesaj Sayısı 176
    Üyelik Tarihi5 Ara 2017
    2. Corazon Vakası

7. Rintarou Okabe No Blood,No Bone, No Ash!

Rintarou Okabe (No Blood,No Bone, No Ash!)
    Mesaj Sayısı 118
    Üyelik Tarihi19 Eki 2016
    Birde bakmışız shanks goroseinin kelleleri almış boş tahtta oturuyor.(Temsili Aizen çıkıyor.)

8. Uta Aristokrat

Uta (Aristokrat)
    Mesaj Sayısı 495
    Üyelik Tarihi12 May 2017
    Gorosei = Roger crew bence.

9. Marco Güç,Şöhret,Zenginlik

Marco (Güç,Şöhret,Zenginlik)
    Mesaj Sayısı 765
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    Shanks D'nin arkasındaki tarihi biliyor olmalı . Luffy ile karşılaşmaları şans olmayabilir. WB 'den son sözlerinde öğrendiğimize göre Teach için 'Roger'ın beklediği adamlar , çok nadir bir kaç kişi,ama sen değilsin Teach ,sen onlardan biri değilsin.' dedikten sonra devam ediyor ve OP vs Dünya'yı yutacak savaştan bahsediyor. Shanks Roger öldükten sonra tayfa topluyor ve şuan Yonkou olarak ne yaptığı belirsizce parti yapılırken görülüyor. Günümüze geldiğimizde İM'in ortaya çıkışı artık Luffy'nin zamanın yaklaştığını gösteriyor. Bu olayların her birisinde illa ki Shanks gözüküyor. Buradan da bu olaylar ile iç içe olacağını söyleyebiliriz. O yüzden Shanks'ın amacı KK olmak değil , KK olacak kişiyi bulduğunda ona destek olmak. Bir Yonkou olmasına rağmen hükümet ile konuşmaya gitmesi bir çok kişi için hainlik olsa da .Bence şuan için hükümetin gücünü tanıyor oluşunu ayrıca beklenen savaş konusunda Teach'in attığı adımlarını kesmek amacında oluşuna bağlıyorum. Attığı adımları Luffy için attığını düşünüyorum.
    Öğreneceğimiz günü de tahmin etmek istiyorum. 12.07.2099 yılında saat 15:15 de çevirmen Smoker aracılığıyla :sapkali:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık