Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Shanks'ın Amacı Ne Olabilir ?

'Manga Anketleri' forumunda Millennium Wizard tarafından 22 Kas 2016 tarihinde açılan konu

?

Sizce hangisi ?

1. Elit tayfa üyeleri toplamak

10.7%
  2. Güçlü meyveleri bularak elinde tutmak

5.7%
  3. Politik güç ve istihbarat ağı

17.2%
  4. İttifak ve ortaklık kurmak

10.7%
  5. İçmek

12.3%
  6. Daha çok içmek

35.2%
  7. Parti yapmak

5.7%
  8. Her gün parti yapmak

44.3%
  9. Dünyanın en iyi kılıç ustası olmak.

9.8%
  10. Korsanlar Kralı olmak.

4.9%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Acacia Li Xin Site Yetkilisi

Acacia (Li Xin)
    Mesaj Sayısı 2,276
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Kaptanının vasiyetini yerine getirmek için bekliyordur. Kaptanının vasiyeti ölümünde saklı zati.

2. Master of Puppets It reminds me, that it's not so bad...

Master of Puppets (It reminds me, that it's not so bad...)
    Mesaj Sayısı 4,193
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Bu kadar güçlüyken kendi neden yerine getiremiyor o vasiyeti?

3. Acacia Li Xin Site Yetkilisi

Acacia (Li Xin)
    Mesaj Sayısı 2,276
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Bizim bilmediğimiz ve Rayleigh'in Robine anlatmadığı gerçekler gibi varolan şeyler.

4. D. TEACH Düşmek bazen yükseltmekten iyidir.

D. TEACH (Düşmek bazen yükseltmekten iyidir.)
    Mesaj Sayısı 787
    Üyelik Tarihi20 Ara 2016
    Raftele komple faydayı götürdüğünü zannetmiyorum öyle olsa diğer yonkolar tayfa üyelerinin peşine düşerdi marine de düşerdi ama bilemedikleri için karışan yok.Jack raizoyu bulmak için koca adayı yerlebir ediyor radarlı bilen kişi 1 elin parmağını geçmez tahminimce

5. arcadia Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan

arcadia (Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan)
    Mesaj Sayısı 2,169
    Üyelik Tarihi6 Ara 2014
    Rayleigh biliyor ama. Bugün rayleigh'yi indirebilecek adamlar mevcut. Roger dışında 9 tane tayfa üyesinin daha ismini duyduk. Bu herifler içinden de elbet bilen vardır diye tahmin ediyorum.

6. D. TEACH Düşmek bazen yükseltmekten iyidir.

Mesaj Sayısı 787
    Üyelik Tarihi20 Ara 2016
    Aynen rayleigh biliyor fakat onun bildiğini bilen pek yok şöyle ki oden samanın gittiğini bilen kaido onu öldürüyor

7. arcadia Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan

Mesaj Sayısı 2,169
    Üyelik Tarihi6 Ara 2014
    Biraz da acımasız geliyor açıkçası. Roger o başarıyı tayfasına borçlu. Bundan mahrum bırakacağını düşünmüyorum kimseyi. Shanks her şeyi biliyor. Fakat belki de Roger ona ne istersen yap dedi ve o da Roger ın yolunu takip ederek özgürce dolaşıyor. Bir yandan da yolun sonunu görmek için zaman zaman dengelere müdahale ediyor. Bir nevi yol açmak gibi onunkisi

8. D. TEACH Düşmek bazen yükseltmekten iyidir.

Mesaj Sayısı 787
    Üyelik Tarihi20 Ara 2016
    Sanksın amacı yeni çağı görmek bunu luffynın başarabileceğine inanıyor roger ona ne söylediyse gidip o kasabada luffyı buldu ve ona korsan kralı olma isteğini aşıladı.Şuanda güç dengesini sağlıyor luffye güçlendikçe müttefik lazım olacak bir yerde sanksta ona yardım eder.

9. arcadia Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan

Mesaj Sayısı 2,169
    Üyelik Tarihi6 Ara 2014
    Luffy o zaman hayatta değildi. Luffy'nin korsan olmak istemesinin sebebi zaten shanks. Yani o bir çeşit rastlantı sadece. Shanks sayesinde nasıl bir korsan olması gerektiğini anlıyor. Amacını söyleyince de shanks kumar oynuyor. Yani o adaya bir amaç üzerine gelmiyor sonradan o amacı ediniyor. Ama shanks'ın neden kendisinin yapmadığı ile ilgili kesin bir şey diyemiyorum

10. D. TEACH Düşmek bazen yükseltmekten iyidir.

Mesaj Sayısı 787
    Üyelik Tarihi20 Ara 2016
    yanlış hatırlamıyorsam sanks bir yerde rayleinge çok şaşırdım o kasababa da tıpkı roger ın söylediği gibi bir çocuk gördüm kaptanın gözlerine sahipti demiyormuydu

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık