Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shakuyaku

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 75 92.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 6 7.4%

• Kullanılan toplam oy
    81
@Millennium Wizard @Daredewill Eğer kraliçe çıkarsa Gloriosa'dan önceki kraliçe olması gerek. Yaşı Gloriosa'dan daha fazla çıkarımı yapılabilir. Shakky'nin yaşı 42'den fazla ama tam belli değil. Bu konuda takıntılı olduğunu biliyoruz. Buradan eğer doğal güzelliği değilse yaşlanmasını geciktiren veya genç kalmasını sağlayan bir meyve veya etkiye sahip olduğunu çıkarabiliriz. Buradan Dr. Kureha'ya kadar bağlanabilir konu. Dr. Kureha'da Kuja korsanlarındandır eskiden ve bu görünüşü Shakky'e o sağlamıştır gibisinden. Çok mu uçtum :D
Ondan önce olmasına gerek yok. Gloriosa kendi yaşlanınca genç Shakky'yi seçmiştir yerine, korsan olarak seferlere o çıkmıştır. Garp kovalarken kendini bir an Rayleigh'in kollarında bulmuştur. Aşık olunca da Ray'in peşinden gitmiştir. Sonra Gloriosa mecbur tekrar adayı yönetmiştir. Hancock gelince de tekrar bir köşeye çekilmiştir.

Gloriosa-Shakky-Gloriosa-Hancock şeklinde olabilir sıralama.:)

Ondan önce olmasına gerek yok. Gloriosa kendi yaşlanınca genç Shakky'yi seçmiştir yerine, korsan olarak seferlere o çıkmıştır. Garp kovalarken kendini bir an Rayleigh'in kollarında bulmuştur. Aşık olunca da Ray'in peşinden gitmiştir. Sonra Gloriosa mecbur tekrar adayı yönetmiştir. Hancock gelince de tekrar bir köşeye çekilmiştir.

Gloriosa-Shakky-Gloriosa-Hancock şeklinde olabilir sıralama.:)
Roger korsanlarına dahil değil bildiğimiz kadarıyla. Ray'in peşinden gemiyle mi kovalıyor adamı nasıl takip ediyor :D Bir de Shakky'nin erkeklere olan rahat tavrını biliyoruz. Brook'a bile iç çamaşırının rengini söylemeye yelteniyor. Bir Kuja korsanına hele kraliçesine yakışan bir tutum değil bu. Sonradan mı gevşiyor karakteri bilmiyorum ama bu da bir eksisi teorinin.

Evet geçenlerde merak edip izlemiştim ismi bile aynı neredeyse Shannyn mi ne tarzı baya bir kopyalamış diğer fotolardan belli oluyor.Sigaralı olanlar da vardı.
Yok yau zorlama şimdi, tip olarak kısa saçlı sigaralı hafif meşrepsi tonla kadın karakter var. Bana göre bundan esinlenmiş mesela :p
Yani genel olarak karakter üzerinden değil tipleme üzerinden yaratılmış bir karakter bence Şakki.

Resmi göremiyorum da önemli değil tiplemeden karakter çıkardığı nerede görülmüş hep alıyor bir yerlerden yüz dudak yapısını incelersen anlarsın yine aynı terane. :D Ki ismi bile neredeyse değişmemiş bu kadar tesadüf biraz zor.

Rayleigh'nin karısı olduğunu duyduğum zaman çok şaşırmıştım niye bilmiyorum :hoo:

Ayrıca o Brook sahnesinde anırmıştım :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık