Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shakuyaku

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 75 92.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 6 7.4%

• Kullanılan toplam oy
    81
Garp bunu niye kovalamış? Ya bu denizcilerde hiç kafa yok, kaldır bunu Rayleigh kucağına düşsün. Rayleigh ama işi biliyor, hatuna yapışmış sömürmüş belli ki, eve ekmek alıp geldiğini görmedik.

Garp'ın bu seride bir tane başarısı var mı, merak ettim?

Garp bunu niye kovalamış? Ya bu denizcilerde hiç kafa yok, kaldır bunu Rayleigh kucağına düşsün. Rayleigh ama işi biliyor, hatuna yapışmış sömürmüş belli ki, eve ekmek alıp geldiğini görmedik.

Denizci Kahramanı dendiğine göre vardır elbet.

Don chinjao olayını ne çabuk unuttunuz

@Millennium Wizard @Daredewill Eğer kraliçe çıkarsa Gloriosa'dan önceki kraliçe olması gerek. Yaşı Gloriosa'dan daha fazla çıkarımı yapılabilir. Shakky'nin yaşı 42'den fazla ama tam belli değil. Bu konuda takıntılı olduğunu biliyoruz. Buradan eğer doğal güzelliği değilse yaşlanmasını geciktiren veya genç kalmasını sağlayan bir meyve veya etkiye sahip olduğunu çıkarabiliriz. Buradan Dr. Kureha'ya kadar bağlanabilir konu. Dr. Kureha'da Kuja korsanlarındandır eskiden ve bu görünüşü Shakky'e o sağlamıştır gibisinden. Çok mu uçtum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık