Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Serideki Takdir Ettiğiniz/Beğendiğiniz veya Beğenmediğiniz Davranışlar

Hakuba. Cavendish'in nasıl bu haale geldiğini meraak ediyorum. Bi de Cavendish bu formdayken ne yaptığını hatırlamıyor, Hakuba'nında Cavendish gibi bir kişiliği var mı? Nedir, ne değildir meraak ettiğim, Hızıyla, gücüyle beğendiğim bir karalter.
Kyros. Yılların birikimini bi saniye olsun beklemeden, tereddüt etmeden kusması, Dof'a saldırması, güzeldi. Devamında beni hayal kırıklığına uğratsa da Kyros beğendiğim bir karakter.
Hody'nin Kraliceyi öldürüp, suçu insanlara atması, nefret ettiğim bir davranış.

Kişilerin torpilli olması sende alerji yapıyorsa toriko okurken komatsu'yu her gördüğünde anafilaktik şok geçirmen lazım.:artiz:

Konu ile ilgili olarak. Dünyası ve karakterleri hoşuma gidiyor. eleştirildiği gibi ordan burdan almış olsada ben işlenişe bakarım. Komediside güzel.

Edit :Usopp'u da sevemedim bir türlü.
Komatsu ve Torpil. Doğru, adam serinin başından beri 1 kere öldü, Jirou kurtardı. Geçen bölüm bir kere daha öldü, karanlık sanat kullanıp ömrünü uzattılar, yoğun bakımda yatıyor. Sağlam torpili varmış hakkaten, olmasa neler olurdu düşünemiyorum. :artiz:

Konuya dönersek, seride karakter gelişiminin olmaması, insanı seriden soğutuyor. Yaşanılandan ders çıkarma diye bir şey yok seride. :(

Alpamis

Sen oynadığın balonlarla karıştıryorsun herhalde :D O kadar temasla patlayan balonu kafana vur bakayım bir etkisi olucak mı :D

Torpil konusunda ise söyleyecek bir şeyim yok çünkü senin kaşıntın başka bir şeyden.Torpil diye bir şey yok.Asıl torpil Zoro'ya geçildi.Dua etsin Luffy gibi kaptanı var.
Dediğim gibi :D gözden kaçmış herhalde.

Alpamis

Mesajımdan hareketle Zoro'nun saldırılarının Chinjao'nun matkabından daha güçlü ve zarar verici olduğunu ima etmeye çalışmıştım. Bir başka deyişle savcımın da dediği gibi Zoro o baloncuğu patlatır demek istedim :good:
Dediğim gibi oynadığınız balonlar değil bunlar :D

Alpamis

Hımmm. Benim balonun içi hava da değil; helyum diyorsun yani . Hem şişmesini hem de uzay boşluğuna kadar uçmasını sağlıyor. Balonların en kötüsü bu :( Fazlaca şişirilmiş(!) :/
Fazlaca şişirilmiş olan bence Kılıç ustaları kardeşim.Luffy'nin tekniği konusunda iseihaki eklenince bildiğin yoğunluk kazanıyor.Gülle gibi oluyor.Olayları çarpıtıyorsunuz.Ve bu konu yine başka yerlere doğru gidiyor.Tartışacaksak Genel tartışmaya geçelim.

Komatsu ve Torpil. Doğru, adam serinin başından beri 1 kere öldü, Jirou kurtardı. Geçen bölüm bir kere daha öldü, karanlık sanat kullanıp ömrünü uzattılar, yoğun bakımda yatıyor. Sağlam torpili varmış hakkaten, olmasa neler olurdu düşünemiyorum. :artiz:

Konuya dönersek, seride karakter gelişiminin olmaması, insanı seriden soğutuyor. Yaşanılandan ders çıkarma diye bir şey yok seride. :(
Onun kadar güçsüz bir adamın o kadar hayvanatın arasında hala hayatta olmasından daha büyük bir torpil mi var?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık