Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En İyi Maskeler

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    62
SERİDEKİ EN İYİ MASKELER

Bunun genel anlamda konusu gördüm. Olayı sadece One Piece üzerinden hangi maske daha iyi diye anket açmak istedim, diğerine nazaran burada sadece One Piece üzerinden değerlendireceğiz. Size göre serinin en iyi maskesi hangileri idi? Çok oldukları için 4 seçme hakkı verdim.

TANITIM

USOPP-SOGEKING

Usopp'un tayfa ile kavga edip ayrılması ile tayfada tanınmamak için taktığı maskedir. Usopp maskeye gözlüklerini ekleyerek tamamlamıştır.

SANJI

Bir Vinsmoke olan Sanji'nin Germa Suit'i ile dönüşümünden meydana çıkan tip maskeli bir tiptir. Sİyah güneş gözlüklü görünüm ve ağzını kaplayan bir maske ve kulaklık tarzı kulaklarını kapatan bir aparata sahiptir.

ROB LUCCI

Cipher Pol 9(CP9) zamanında Iceberg'e ihanet sırasında taktığı maske. Kendisi onun adına çalışan biri gibi davranan hükümet ajanıdır. Yüzü ve burnu kaplayan beyaz bir maske.

KAKU

Cipher Pol 9(CP9) zamanında Iceberg'e ihanet sırasında taktığı maske. Kendisi onun adına çalışan biri gibi davranan hükümet ajanıdır. Kafayı kaplayan bir iskelet maskesi takmaktadır.

KIKU

9 kızıl kindan maskeli abla. :rolleyes:

GLADIUS

Gladius, kollarında ve göğsünde altın metal halkalar, yakasında ve omuzlarında çivili altın perçinler ve eşleşen siyah botlarla birlikte dirseklerde siyah ve altın metal dişliler bulunan uzun bir siyah ceket giymektedir. Aynı zamanda yüzünün alt yarısını örten, bir çift mavi gözlük ve siyah bir şapka ile örtüşen benzer şekilde çivili beyaz bir maske takar ve ona tamamen steampunk'u hatırlatan bir stil kazandırmaktadır.

SPANDAM

Spandam, burnunu kaplayan kahverengi bir çivili deri maske takar ve WWE efsanesi Mick Foley'in maskesine benzer şekilde maskesi vardır.

KING

King genel olarak siyah giysiler ile donatılmış, maskesi de buna dahil siyah olan, yüzünü kaplayan bir maskeye sahiptir. Iki tane göz yeri olan dikenli bir maskedir. Kafasının arkasından alevler çıkmaktadır.​

JACK

Jack metalik bir çene maskesi takar. Mamuta dönüşür iken maskesi kaybolur. Ayrıca boynuz detayları da vardır.

CP-0 (CIPHER POL-AEGIS ZERO)

Dressrosa, Reverie ve Wano'daki başkentte gördüğümüz isimsiz CP-0 üyelerinin maskeleri. Genel olarak kabile maskelerine benzerler

BASTILLE

Bastille on dört delikli ve 2 uzun boynuzlu gri bir metal giymektedir. Turuncu saçları vardır. Sabo tarafından maskesi Dressrosa'da kırılmıştır.

KILLER

Killer uzunca sarı saçlara sahiptir. Beyazlı ve açık mavili bir tüm kafayı kaplayan maske takar. Zamanında Killer'in gülüşü anormal diye takılmıştır.

DUVAL

Duval orjinalinde maske ile tanıtılan Sabaody'deki adamdır. Lakabı Demir Maske Duval olarak bilinir. Serideki en cool maskelerden birine sahiptir. Kendisi Sanji'nin önceki posterindeki tipine benzemektedir.

LUFFY-SABO

GARP

Son düzenleme:
Lucci dedim. Taktığında yemek yeme işini baltalayacak maskeleri sevmiyorum.
Terleme kısmına ise değinmiyorum bile.

Kakashi hayranıyım ve sanji yeni görünümüyle ona benzemeye başlamasıyla karizmasının üstüne karizma kattı.

Lucci ve Killer’in maskeleri de fena değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık