Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En İyi Karşılaşma

En İyi Karşılaşma

• Kullanılan toplam oy
    45
Luffy vs Lucci her anlamda en iyi vs bence. Amaç,teknikler,dövüşün süresi(vsye doyduk izlerken),efektler,iman gücü falan her anlamda en iyisiydi

Lucci ile Usopp vsleri arasında kaldım ama Usopp biraz daha ağır basıyor. Hem Usopp'a olan nefretim,kinim hem de Luffy'nin gözümde x40 değerinin artmasını sağlayan o ''gereğini yaptı'' havası, Hele ki ''Bullet'' vurmadan önce o kolun geriye uzaması, Sanji'nin o hafif şaşkınlığı, Nami ve Chopper'ın nasıl bu hallere geldik duruşu, Zoro'nun Memati abimiz gibi sessiz duruşu.. En iyisi bir enies lobby arcını baştan izlemek :)

Edit:[video=youtube;A6UUs9vjxGQ]http://www.youtube.com/watch?v=A6UUs9vjxGQ[/video]

Roronoa Zoro

Walking to Arlong Park'ı sayıyorsak Arlong vs'si, sadece dövüş kısmıysa tabii ki de Lucci:

Bak gene diken diken oldu

Dof vs si tarihe geçebilecek bir dövüş olacak

Aynen Luffy vs Dof ayri bir efsane olacak. H.haki carpismasi Chincao vs sinde cok guzel olmustu da sonunda Luffy vurdu gecti. Dof vs si de cok uzun surecegini dusunursek simdiye kadarki en efsane vs olacak tahminimce.

Benim gorusum en efsane arc Enies Lobby'nin efsane vs si Luffy vs Lucci en efsane arc benim icin. İkinci sirada da Zoro vs Kaku. Bunun sebebi de Zoro'nun Asura'si.
1) Luffy vs Lucci
2) Zoro vs Kaku

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık