Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En İtici Bulduğunuz Karakter

Serideki itici ve sevmediğiniz karakterler

• Kullanılan toplam oy
    391

Roronoa Zoro

Coby neden itici bulunur ki? 1 metre boyuyla, travmatik yaşantısına rağmen yüzbaşına atar gider yapabilen bir delikanlı. Aynısını Akainu'ya da yaptı. Forumda Garp the gavat sevilirken Coby gibi adaletin asıl savunucusu nasıl eziklenir algılayamıyorum. Ağlıyor diye mi? Erkekler de ağlar.

Bir gün sizde bir yerlere gelince ve arkanızdan bu dünkü bebe nasıl buralara geldi kesin ip var deyince görürüm ben sizi. :(

Ivankov seriye katılmadan önce reeldeki okamalardan tiksinirdim.Elimde olmayan bişeydi bu.Ama şimdi bu biraz hafifledi.Bon-Chanında etkisi var tabi :)

Coby neden itici bulunur ki? 1 metre boyuyla, travmatik yaşantısına rağmen yüzbaşına atar gider yapabilen bir delikanlı. Aynısını Akainu'ya da yaptı. Forumda Garp the gavat sevilirken Coby gibi adaletin asıl savunucusu nasıl eziklenir algılayamıyorum. Ağlıyor diye mi? Erkekler de ağlar.
Coby zaten ağlamayı da bıraktı eğitim aldıktan sonra, savaşta ağlamasıda korkmasından değil ölen denizcilere üzülmesinden.

Charloss.

Çünkü bu adam zaten özellikle nefret edilsin diye çizilip yaratılmış bir karakter.Ve bu konuda da gayet başarılı.Tipi ve çizimleri sırf bu yüzden o şekilde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık