Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En İtici Bulduğunuz Karakter

Serideki itici ve sevmediğiniz karakterler

• Kullanılan toplam oy
    391
Spandam başta gelir robin'e yaptıları yüzünden bile.
Şu ağzından dili yılan gibi s şeklinde çıkan herkes çok itici oluyor zaten yapma bunu oda.
Şu ayyürüyüşü ile geri geri ilerleyen jango gene.
Buggy ve mum adam mr3 iticilikte cobe ve helmeppo ile yarışır gene.
Sanji'nin adada kaçtığı garip erkek suratlı okamalar işin ilginci adamı balı adam arcında bulup kanda verdiler ulan oda ne uğraştın sanjiyle bu kadar.

Chopper... Abi hiçbir faydası yok tayfaya.
Kilit rol oynayacak büyük ihtimalle seri sonlarında ama hani şuan bakıyosun geyiğe aksiyonlarda yaramaz,hastalıkda koşuşturur hadi önceden Luffy Ussop Geyik muhabbetleri sarıyordu gırgırları artık o da yok bilmiyorum boş beleş bir adam ya.

Kilit rol oynayacak büyük ihtimalle seri sonlarında ama hani şuan bakıyosun geyiğe aksiyonlarda yaramaz,hastalıkda koşuşturur hadi önceden Luffy Ussop Geyik muhabbetleri sarıyordu gırgırları artık o da yok bilmiyorum boş beleş bir adam ya.
Chopper dan önce Nami hastalanmıştı ve ölüyordu nerdeyse. Adam doktor be nasıl faydasız olabilir?

O yüzden mi avatarın chopper:oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık