Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seride Ölmesi Muhtemel Karakterler

Usopp diyorum. Hayalini gerçekleştirdiği anda ölecek gibi geliyor bana, hatta ölümü savaşın seyrini değiştirecek. Luffy de ölebilir, Usopp ölmeyip onun mezarında bize hikayeyi anlatan kişi olabilir.

Tüm hainler ölmeli.
Jinbei ve Sabo falan kesin ölmeli.
abi herkesi öldürdün bari Oda yaşasın one piece nin sonunu öğrenelim

abi herkesi öldürdün bari Oda yaşasın one piece nin sonunu öğrenelim
Bizimkisi boş bir hayal, Diamante'nin ölmediği seride bunlar hiç ölmez. Seri sonunda karakter fazlalığı bir işe yaramayacak, gereksiz kalabalık olacak. Ölerek gitse mangaka bence daha güzel olurdu. Tarzı farklı yapacak bir şey yok. Hayalleri öldürüyormuş, yaşayan biri hayal kurmaya devam eder, bence saçma.

Bizimkisi boş bir hayal, Diamante'nin ölmediği seride bunlar hiç ölmez. Seri sonunda karakter fazlalığı bir işe yaramayacak, gereksiz kalabalık olacak. Ölerek gitse mangaka bence daha güzel olurdu. Tarzı farklı yapacak bir şey yok. Hayalleri öldürüyormuş, yaşayan biri hayal kurmaya devam eder, bence saçma.
Yani diyorsunki sona yaklaştığımızda millet ölmeye başlayacak buda güzel bir düşünce ama başta ve ortada kimseyi öldürmeyen adam yine kimseyi öldürmez gibime geliyor

Yani diyorsunki sona yaklaştığımızda millet ölmeye başlayacak buda güzel bir düşünce ama başta ve ortada kimseyi öldürmeyen adam yine kimseyi öldürmez gibime geliyor
Dayak yiyenler eğer bir sopaya aydınlanma yaşayacaksa daha büyük sıkıntı olur. Dof'un dediği gibi kazanan adalet olacak ve diğer taraf yargılanacak.

Law'u çok seviyorum ama ölür gibi geliyor Kaido Saga'da. Onun dışında Jinbei, Zoro'da ölebilir. Umarım hiç biri ölmez ama bu isimler ölebilir.

Tayfadan kimse Luffy'nin KK oluşunu görmeden ölmeyecektir.

Yanlış hatırlamıyorsam çok eski bir sbs'de okumuştum; E. Oda ilk kez tayfadan birini öldürmeyi Skypia'da düşünüyor. Hatta o isim Sanji. Enel'le kapışırken Sanji yediği yıldırımlar sonucu hayatını kaybedecekti.

Hatta paneli çizmeye başlıyor ancak yüreği el vermiyor ve vazgeçiyor.

Edit: Tayfadan ölen birisi olmayacaktır. Seri sonunda, hatta son panelde göreceğimiz şey Roger'ın idamının Luffy versiyonu olacağını düşünüyorum.

Luffy'nin idam sehpasında Roger gibi gülerek "hazinemi orada bıraktım, dünyanın sonunda, gidin ve bulun!" demesiyle bitebilir One Piece.

Aokiji, Marco, Sabo,Dragon, Vivi gidici. Aokiji , BB tarafından, Marco Wano arc da fedakarlık yaparak ölecek. Sabo ve Dragon da BB ve ittifakları tarafından kumpasa gidip son savaş fitilini yakacak. Vivi de sonraki kısa arc olan toplantı da suikaste kurban gider. Belki bir ihtimal tayfanın biri de ölebilir Sakazukinin elinden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık