Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Teori] Seri İçinde Çıkabilecek Şeytan Meyveleri

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda kizilhagi tarafından 11 Eki 2012 tarihinde açılan konu

1. Demetreth Straw-Hat

Demetreth (Straw-Hat)
    Mesaj Sayısı 467
    Üyelik Tarihi9 Ara 2016
    Daha çok zoan bekliyorum ben bu arc. Ama dediğin mistik zoanları görsek çok iyi olur.

2. Charlotte Linlin (Mercury)
    Mesaj Sayısı 5,503
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Asit logiası çıkarsa efsane bir meyve olur. Kullanıcı çöp değil ise Akainu'yu falan sollar. Rocks'tan birinde bu meyveyi görseydik keşke.

3. UranyumX Üye

UranyumX (Üye)
    Mesaj Sayısı 406
    Üyelik Tarihi5 Ara 2017
    Serideki meyvelerin kendi saf gücünün çok fazla olmasını pek sevmiyorum. Yeni çıkacak meyvelerin, cerberus ve ejderha gibi kendinden güçlü meyveler olmasındansa Dof ve Luffy'nin meyvesi gibi görünüşte basit duran ama yaratıcı fikirlerle çok güçlenen meyveler olmasını isterim. Zoan için bu durum zor tabi.

4. Demetreth Straw-Hat

Demetreth (Straw-Hat)
    Mesaj Sayısı 467
    Üyelik Tarihi9 Ara 2016
    Gerçekten güzel olurdu ya. Dediğin gibi güçlü biriyse Akainu'yu bile geçerdi. Ama doğal düşmanı da Luffy olurdu. :flaugh:

Lastik, aside karşı dirençli. Bu nedenle asitleri hep plastik ya da cam kaba koyarlar. Yani aynı Enel'de olduğu gibi Luffy o kişinin doğal düşmanı olurdu.

5. Charlotte Linlin (Mercury)
    Mesaj Sayısı 5,503
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Bunu hiç düşünmemiştim. :ehe:. Öyle biri çıksa da Luffy ile karşılamasa iyi olur o zaman. Enel vol 2'ye pek gerek yok çünkü bence. :D

6. Demetreth Straw-Hat

Demetreth (Straw-Hat)
    Mesaj Sayısı 467
    Üyelik Tarihi9 Ara 2016
    Bence de .:D İşte o yüzden çıkmaz diye düşünüyorum ben. Olup da Luffy'la karşılaşmama ihtimali çok düşük olduğundan, hiç çıkmaz bence.

7. Charlotte Linlin (Mercury)
    Mesaj Sayısı 5,503
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Flashback'te falan çıkar belki. Geçmişte Rocks'tan biri olup Garp ile falan dövüşmüştür. :D

8. Demetreth Straw-Hat

Demetreth (Straw-Hat)
    Mesaj Sayısı 467
    Üyelik Tarihi9 Ara 2016
    O da olabilir. Garp'ın Rocks ile dövüşlerini illa görürüz flashback olarak.

9. Charlotte Linlin (Mercury)
    Mesaj Sayısı 5,503
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Illa diyecek kadar Oda'ya güvenmiyorum ama, umarım görürüz. :ehe:

10. Demetreth Straw-Hat

Demetreth (Straw-Hat)
    Mesaj Sayısı 467
    Üyelik Tarihi9 Ara 2016
    Göstersin bir zahmet. Garp vs Chinjao'yu gösterip onları göstermezse çok saçma olur. :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık