Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sengoku

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 123 67.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 60 32.8%

• Kullanılan toplam oy
    183
İşini yapan bir denizcidir. Biz denizcilere kötü gözle bakıyoruz ama ileride öyle bir şeyler gösterirler ki adamlara hak veririz.

MF'de Shirohige demek dışında hiçbir şey yapmadı. Yanı başından adam kaçmasına göz yumdu. ID ayaklar altına alındı. Bir yonkoyu indirdi başka yonko yarattı beceriksizlikleri ile. Teach de potansiyel görüp amiralleri ona doğru yollamaliydi. Amiraller gidip 17 yaşındaki Luffy'e saldırıyordu. Astlarini kontrol edebilirdi.

Lakin savaşı Shanks durdurmaya geldim deyip Sengoku savaşı durdurunca bu olay savagelik seviyesini arttırdı. H haki de var ise vay haline.

Garpta yokmuş sengokuda varmış. Fujinin de meyvesi açıklandı :D
Allah aşkına. Fuji'nin meyvesi neymiş ? Atın hele şu konu linkini bir bakayım. Garp'ta vardır sonradan çıkar. Kidd'de de yok diye açıklanmıştı misal.

Evet, orada bilgisi verildi.

Yakın zamanda okuduğumu bulamadım. Belki başkası ile karıştırdım seni ama burada demişsin örneğin: :)
http://www.korsanfan.com/konu/genel-tartışma.5180/page-312#post-636843
Doğrudur. Arkadaş vardır diye herhangi bir destek ve argüman sunmadan hüküm vermiş ben de hiçbir emaresi olmadığı için yoktur demişim. Yani ben Zoro'da kral haki var diye başlı başına bir konu açmışken X kişi gelir hiçbir argüman sunmadan X kişide kral haki vardır derse ben de yok derim :) Neyse.. Sengoku'da olması şaşırttı. Hükumetin ve kutsal ejderlerin köpeği olmuş bir adamda ne tür bir irade vardı da mangaka kral haki verdi bilmiyorum ama Sengoku severlere hayırlı olsun :sapkali:

Bu adamda kral haki çıkacağını sanmıyorum. Hele Garp'ta çıkmayıp bunda çıkacağını hiç mi hiç sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık